Annetusvormi kaudu saad toetada ühekordselt või teha püsiannetuse haruldaste haigustega laste raviks. Teine võimalus püsiannetuseks on täita vorm, pärast mida saadame sulle panka arve iga kuu 10. kuupäevaks. Püsiannetust tehes jaga kindlasti meiega oma e-kirja aadressi, et saaksime sind hoida kursis, kuidas oleme koos aidanud.

Annetusvormi rippmenüüst leiad ka konkreetsed toetusprojektid: nii saad aidata soetada ülikalli ravimi Kevinile, toetada tsüstilist fibroosi põdevaid lapsi või vibratsioonivesti soetamist Ragnarile ja Markusele.

Annetuse saab teha ka pangaülekandega:

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond

  • Swedbank IBAN EE682200221015828742
  • SEB IBAN EE261010220014910011
  • Luminor IBAN EE791700017000285384
  • LHV IBAN EE527700771000610813
  • Coop IBAN EE824204278603586607

Rekvisiidid ülekande tegemiseks välismaa pankadest:

Pank: Swedbank, aadress: Liivalaia 8, Tallinn
IBAN: EE682200221015828742
SWIFT: HABAEE2X

Nii nagu püsikorralduse puhul, pane ka ühekordsel annetusel kirja enda isikukood, et tuludeklaratsiooni esitamisel saaks tulumaksu tagasi.

TÜ Kliinikumi Lastefond on liitunud annetuste kogumise hea tavaga.

Annetus telefoninumbritele

Lastefondi heategevuslikele telefoninumbritele helistades lisatakse teie poolt valitud annetussumma teie sama kuu telefoniarvele. Sobiva summa annetamiseks tuleks helistada vastavale annetusnumbrile:

Üldjuhul suunatakse telefoniannetused fondi parasjagu käimasoleva kampaania toetuseks.

Annetus mTaskuga

mTasku pakub sulle mugavat võimalust teha annetusi vaid paari klikiga ning internetipanka sisenemata või sularaha omamata.

Annetamiseks lisa oma mTaskusse SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi kaart, ava annetuskaart ja vajuta nuppu „Anneta“ või ava äpis QR-skanner ja suuna telefoni kaamera mTasku QR-märgisele. Seejärel vali sobiv maksekaart ja annetatav summa ning kinnita annetus, vajutades nupule „Maksa“.

Laadi mTasku rakendus alla siit:

Appstore (iOS)
Google Play (Android)

Ava mTasku ja skaneeri QR-kood:

Annetus annetuskastidesse

Erinevatel üritustel, kus Lastefond esindatud on, näete alati ka meie annetuskaste, kuhu saate soovi korral annetada endale sobivas summas sularaha.

Samuti on Lastefondi annetuskastid püsivalt esindatud mitmes avalikus kohtas nii Tartus, Tallinnas, Pärnus, kui ka Tallinki laevadel:

Tartus
Eedeni keskus
TÜ Kliinikumis: peahoones, lastekliinikus
Politsei- ja Piirivalveamet

Tallinnas
Marienthali Keskus
Ülemiste keskus
Järve keskus
Tallinna Lennujaam

Pärnus
Port Artur

Tallinki Laevadel 
Baltic Princess
Star
Superstar
Baltic Queen
Victoria

Loe ka teiste toetusvõimaluste kohta.

Tulumaksusoodustused

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond on kantud tulumaksusoodustusega organisatsioonide nimekirja, mis tähendab, et eraisik saab annetustelt  tulumaksu tagasi taotleda. Annetaja isikukood ja annetussumma edastatakse fondi poolt Maksu- ja Tolliametile (EMTA) ning see kajastub eeltäidetud tuludeklaratsioonis. 
 
Pangaülekande tegemisel lisada selgituseks enda isikukood (enamasti pangad lisavad automaatselt), mis tagab, et teie annetuse andmed edastatakse Maksu-ja Tolliametile ning kajastuvad eeltäidetud tuludeklaratsioonil ning saate tulumaksu tagasi taotleda.
 
Telefoniannetustelt tulumaksu tagasi taotlemiseks tuleb annetajal edastada aadressile telefoniannetused@lastefond.ee oma ees- ja perekonnanimi, isikukood ning telefoniteenuse arve, millel annetus kajastub. Tehes seda hiljemalt 31.jaanuariks kajastub annetus eeltäidetud tuludeklaratsioonil.
 
mTasku annetaja isikukood ja annetussumma edastatakse fondi poolt maksu- ja tolliametile ning see kajastub eeltäidetud tuludeklaratsioonis. 
Ettevõtjatele teadmiseks, et annetatud summa on tulumaksusoodustusega kuni 10% aasta kasumist või 3% sotsiaalmaksuga maksustatavast summast ettevõtja enda valiku alusel. Andmed edastame Maksu- ja Tolliametile 1. veebruariks majandusaastale järgneval aastal.