Heategevustoodete e-pood

Lastefondi heategevuslikud tooted on suurepärane võimalus endale või oma lähedastele midagi vahvat ja kasulikku soetades teha ka heategu. Heategevustoodete müügitulu (30-50% igal tootelt) suuname raskelt haigete laste toetuseks. Ideaalsed kingitused, mis teevad rõõmu nii kingisaajale kui Lastefondi abi vajavatele lastele!

NB! E-pood ei ole hetkel täisautomaatne, mistõttu tuleb iga toote kohta esitada eraldi tellimus ning pärast seda võtame detailide täpsustamiseks teiega ühendust.

Tellimusele lisandub postikulu.

Loe ka teiste toetusvõimaluste kohta.

 • EV100 logoga sokid

  EV100 logoga sokid

  Suva sokivabriku valmistatud EV100 logoga sokid, mille ostuga teed Eestile juubelikingituse. Sokkide müügiga toetab Suva Lastefondi vahendusel TÜ Kliinikumi Lastekliinikut uute jälgimismonitoride soetamisel, mis võimaldavad pakkuda Eesti lastele senisest veelgi paremat raviteenust.

  Juubelisokid on kahes erinevas värvitoonis – mustad ja valged.

  3,25 €

  Telli

 • EV100 Hõbeniidiga sokid

  EV100 logoga hõbeniidiga sokid

  Suva sokivabriku valmistatud EV100 logoga sokid, mille ostuga teed Eestile juubelikingituse. Sokkide müügiga toetab Suva Lastefondi vahendusel TÜ Kliinikumi Lastekliinikut uute jälgimismonitoride soetamisel, mis võimaldavad pakkuda Eesti lastele senisest veelgi paremat raviteenust.

  Tänu lisatud hõbeniidile on loodud kolmekordne kaitse jalgadele. Ioonid, mida hõbekiud eraldavad, võitlevad ebameeldivat lõhna tekitavate seenhaiguste ja bakterite leviku vastu, st tekib antibakteriaalne kaitse. Hõbeioonid hoiavad ära tüüpilise paistetuse ja muud ebamugavused pikkade töötundide ajal, st tekib antistaatiline ja soojusreguleeriv efekt.

  6,50 €

  Telli

 • Kampaania “Silmapaistev heategu” helkur

  Kampaania “Silmapaistev heategu” helkur

  Ostes Tartu Kaubamaja keskuse kauplustest (v.a Kaubamaja Toidumaailm) või Lastefondi e-poest heategevusliku helkuri, toetad liigesehaigete laste ravivesivõimlemist. Koostöös Tartu Kaubamajaga valminud heategevuslik helkur maksab 1,50 € ning iga helkuri müügi pealt annetatakse 1 € Lastefondile liikumispuudega laste toetuseks.

  1,50 €

  Telli

 • Heategija mustikamesi

  Heategija mustikamesi

  300g purkides maitsemee on tootnud Lastefondile eestimaine meetootja Artisan Honey. Toode on 100% naturaalne.

  Atraktiivne ja unikaalse maitsega kreemjas meesegu külmkuivatatud, jahvatatud mustikatega.

  Naturaalne mustikapulber annab meele ootamatu tumelilla värvuse ning kergelt hapuka ja maheda maitse, leevendades õrnalt mee magusust.

  Mustikas on rahvameditsiinis tuntud, kui tõeline elujõu allikas sisaldades rohkesti antioksüdante, samuti on täheldatud mustikate kasulikku mõju südame-veresoonkonna ja ka silmade tervisele.

  Mustikamesi sobib ideaalselt pannkookide, hommikupudru, kohupiima jm magustoitude serveerimiseks, külmade ja kuumade jookide maitsestamiseks ning salatikastmete või lihamarinaadide valmistamiseks.

  9 €

  Telli

 • Termoskruus

  Termokruus

  Kvaliteetsel punasel plastikust termokruusil on peal Lastefondi logo ja kiri “heategija”. Kuuma või külma jooki saab sellega teele kaasa võtta 0,5l ning kork ei lase läbi. Vabatahtlike peal testitud!

  12,00 €

  Telli

 • Mõmmiku sussikott

  Mõmmiku sussikott

  Mugav sussikott sobib hästi nii trenniriiete kui kaisumõmmikute kaasavõtmiseks. Silmapaistev oranž värv ja Mõmmiku rõõmus nägu meeldivad igale lapsele.

  7,00 €

  Telli

 • Jutekott

  Heategija Jutekott

  Vahva Jutekott aitab näidata öko-sõbralikku suhtumist meie keskkonda. Koti sisemine pind on lamineeritud, mis teeb koti niiskuskindlaks. Jutekott on termokoti omadustega, seetõttu on sellega hea vedada piimatooteid ning juur-ja puuvilju, kuna need jäävad kotis alati värsketeks. Valmistaja: jutekott.ee.

  Koti mõõdud: 41*34*18 cm
  Sanga pikkus: 40 cm
  Materjal: Jute

  13,00 €

  Telli

 • Mõmmiku lastetätoveeringud (4 tk / kmpl)

  Lastefondi maskott Mõmmiku näopildiga vahvad lastetätoveeringud rõõmustavad kindlasti iga last. Komplektis neli ühesugust tätoveeringut.

  4,00 €

  Telli

 • ohupall_veeb

  Mõmmiku õhupallid (10 tk / kmpl)

  Vahvad Mõmmiku näoga õhupallid pere pisematele. Oranži värvi pallid on müügil kümnekaupa.

  3,00 €

  Telli

 • puff

  Mõmmiku torusall

  Mõmmiku torusall on multifunktsionaalne peakate/sall, mida on võimalik kanda nii pearätina, sallina, näomaskina, käepaelana, peapaelana, mütsina kui ka juuksepaelana. Torusall kaitseb erinevates ilmastikuoludes – päikese, külma, tuule ja tolmu eest – ning seda kaunistab Lastefondi logo ning maskott Mõmmiku näopilt.

  Materjal: 100% polüester

  Mõõdud: ca 24 x 48 cm

  5,00 €

  Telli

 • kaardi näidis

  Heategevuslikud õnnitluskaardid (4 tk / kmpl)

  Heategevuslikke õnnitluskaarte kaunistavad vabatahtlik Kadi Steinburgi maalitud pildid Mõmmikust ning need sobivad kinkimiseks erinevate tähtpäevade puhul. Kaarte on saadaval nelja erineva pildiga ning need on müügil komplektina.

  Mõõdud: 105 x 210 mm

  4,00 €

  Telli

 • heegelmommik

  Heegelmõmmik

  Lastefondi maskoti Mõmmiku heegeldatud versiooni on disaininud Lilleliis. Heegelmõmmikud on valminud käsitööna tublide amigurumi-sõprade poolt ning seetõttu on iga mõmmik ainulaadne ja omanäoline.

  75,00 €

  Telli

 • kolmerattaline

  Kokkupandav ratas

  Koostöös Lember Disainiga valminud heategevuslik mänguasi – Lastefondi logost inspireeritud kokkupandav kolmerattaline. Heledast vineerist ratta saab kokku panna ilma liimita.

  Mõõdud: komplektina 6 x 143 x 170 mm; kokkupandud ratta laius ca 90 mm, pikkus 130 mm ja kõrgus 80 mm.

  5,00 €

  Telli

 • mark

  Rinnamärgid (4 tk / kmpl)

  Erksates värvides rinnamärkidel ilutseb Lastefondi Mõmmik. Saadaval kollast, roosat, helerohelist ja helesinist värvi. Müügil neljakaupa – komplektis olemas kõik värvid.

  4,00 €

  Telli

 • helkur

  Helkurid (3 tk / kmpl)

  Helkuri ühel poolel on Lastefondi logo ja teisel poolel helkuri valmistaja helkurid.ee logo. Vastab Euroopas kehtestatud standardile EN13356:2001. Müügil kolmekaupa.

  Kinnitada riietele nii, et see oleks nähtav võimalikult mitmest suunast nii eest kui tagant – põlve kõrgusele, keha sõiduteepoolsele küljele ja vabalt liikuvana.  Helkur on odavaim elukindlustus.

  60 x 60mm

  6,00 €

  Telli

 • Kinkekiri_naidis2

  Heategevuslik kinkekiri

  Heategevuslik kinkekiri annab saajale teada, et talle on kingitud heategu, kuivõrd tema kingitus läks tänavu SA TÜ Kliinikumi Lastefondi tegevuse toetuseks abistades nii haigeid lapsi üle Eesti.

  Kinkekirja soetamiseks tuleb kanda endale sobivas summas annetus üle SA TÜ Kliinikumi Lastefondi annetuskontole EE682200221015828742 ning saata ülekannet tõendav dokument koos kinkekirja sooviga e-maili aadressile lastefond@lastefond.ee. Seejärel saadetakse kingitegija e-maili teel vastu ilusa kujundusega kinkekiri, mille saab kingikotti pistmiseks ise välja printida või kingisaajale elektrooniliselt läkitada. Annetuse summat kinkekirjale ei märgita.

  Kiire ja lihtne võimalus teha oma lähedastele südamlik kingitus!