Heategevustoodete e-pood

Lastefondi heategevuslikud tooted on suurepärane võimalus endale või oma lähedastele midagi vahvat ja kasulikku soetades teha ka heategu. Kogu heategevustoodete müügitulu (30-50% igal tootelt) suuname raskelt haigete laste toetuseks. Ideaalsed kingitused, mis teevad rõõmu nii kingisaajale kui Lastefondi abi vajavatele lastele!

NB! E-pood ei ole hetkel täisautomaatne, mistõttu tuleb iga toote kohta esitada eraldi tellimus ning pärast seda võtame detailide täpsustamiseks teiega ühendust.

Loe ka teiste toetusvõimaluste kohta.

 

 • Jutekott

  Heategija Jutekott

  Vahva Jutekott aitab näidata öko-sõbralikku suhtumist meie keskkonda. Koti sisemine pind on lamineeritud, mis teeb koti niiskuskindlaks. Jutekott on termokoti omadustega, seetõttu on sellega hea vedada piimatooteid ning juur-ja puuvilju, kuna need jäävad kotis alati värsketeks. Valmistaja: jutekott.ee.

  Koti mõõdud: 41*34*18 cm
  Sanga pikkus: 40 cm
  Materjal: Jute

  13,00 €

  Telli

 • Heategija mesi

  Mõmmiku lastetätoveeringud (4 tk / kmpl)

  Lastefondi maskott Mõmmiku näopildiga vahvad lastetätoveeringud rõõmustavad kindlasti iga last. Komplektis neli ühesugust tätoveeringut.

  4,00 €

  Telli

 • Heategija mesi

  Heategija jõhvikamesi

  50g purkides maitsemee on tootnud Lastefondile eestimaine meetootja Artisan Honey. Toode on 100% naturaalne.

  Kui oled jõhvikaid siiani liiga hapuks pidanud, siis proovi neid nüüd koos meega! See on intrigeeriv kombinatsioon äratuntavalt selgest jõhvika maitsest ning kreemja mee magususest. Tugeva iseloomuga mesi, millel on võim sulatada südameid.

  Sisaldades rohkelt  C-vitamiini  on jõhvikad tuntud mitmete haiguste ennetajana, samuti mitmete põletike leevendajana.

  Jõhvikamesi on sobilik  putrude, pannkookide, juustu, jogurti, kohupiima jm magustoitude ning jookide maitsestamiseks, kastmete ja marinaadide valmistamiseks, aga ka lihtsalt purgist lusikahaaval maiustamiseks.

  4,50 €

  Telli

 • ohupall_veeb

  Mõmmiku õhupallid (10 tk / kmpl)

  Vahvad Mõmmiku näoga õhupallid pere pisematele. Oranži värvi pallid on müügil kümnekaupa.

  3,00 €

  Telli

 • puff

  Mõmmiku torusall

  Mõmmiku torusall on multifunktsionaalne peakate/sall, mida on võimalik kanda nii pearätina, sallina, näomaskina, käepaelana, peapaelana, mütsina kui ka juuksepaelana. Torusall kaitseb erinevates ilmastikuoludes – päikese, külma, tuule ja tolmu eest – ning seda kaunistab Lastefondi logo ning maskott Mõmmiku näopilt.

  Materjal: 100% polüester

  Mõõdud: ca 24 x 48 cm

  5,00 €

  Telli

 • bodi

  Mõmmiku beebibodi

  Bodil on ainulaadne Trükimuuseumis käsitsi trükitud pilt Lastefondi Mõmmikust ning kiri “Olen väike heategija”. Bodid on saadaval kahes suuruses: kuni 3 kuud ehk 56 cm ning 3-6 kuud ehk 62cm. NB! Soovitame pesta käsitsi.

  10,00 €

  Telli

 • kaardi näidis

  Heategevuslikud õnnitluskaardid (4 tk / kmpl)

  Heategevuslikke õnnitluskaarte kaunistavad vabatahtlik Kadi Steinburgi maalitud pildid Mõmmikust ning need sobivad kinkimiseks erinevate tähtpäevade puhul. Kaarte on saadaval nelja erineva pildiga ning need on müügil komplektina.

  Mõõdud: 105 x 210 mm

  4,00 €

  Telli

 • heegelmommik

  Heegelmõmmik

  Lastefondi maskoti Mõmmiku heegeldatud versiooni on disaininud Lilleliis. Heegelmõmmikud on valminud käsitööna tublide amigurumi-sõprade poolt ning seetõttu on iga mõmmik ainulaadne ja omanäoline.

  75,00 €

  Telli

 • kolmerattaline

  Kokkupandav ratas

  Koostöös Lember Disainiga valminud heategevuslik mänguasi – Lastefondi logost inspireeritud kokkupandav kolmerattaline. Heledast vineerist ratta saab kokku panna ilma liimita.

  Mõõdud: komplektina 6 x 143 x 170 mm; kokkupandud ratta laius ca 90 mm, pikkus 130 mm ja kõrgus 80 mm.

  5,00 €

  Telli

 • mark

  Rinnamärgid (4 tk / kmpl)

  Erksates värvides rinnamärkidel ilutseb Lastefondi Mõmmik. Saadaval kollast, roosat, helerohelist ja helesinist värvi. Müügil neljakaupa – komplektis olemas kõik värvid.

  4,00 €

  Telli

 • helkur

  Helkurid (3 tk / kmpl)

  Helkuri ühel poolel on Lastefondi logo ja teisel poolel helkuri valmistaja helkurid.ee logo. Vastab Euroopas kehtestatud standardile EN13356:2001. Müügil kolmekaupa.

  Kinnitada riietele nii, et see oleks nähtav võimalikult mitmest suunast nii eest kui tagant – põlve kõrgusele, keha sõiduteepoolsele küljele ja vabalt liikuvana.  Helkur on odavaim elukindlustus.

  60 x 60mm

  3,00 €

  Telli

 • seep

  Mõmmiku seep

  Punase-kollasekirju ja õrna sidrunheina lõhnaga seep on tehtud lastefondile Vana Jüri seebikojas Setumaal ning on igati looduslik.

  Koostis: palmirasv, kookosrasv, sheavõi, kakaovõi, oliiviõli, linaseemne õli, allikavesi, saialille õied, sidrunheina eeterlik õli.
  Seebi kaal on 70-80g.

  Seebi müügist saadud tulu läheb sügava ja raske puudega laste ning nende perede toetuseks.

  4,00 €

  Telli

 • termotass

  Termokruus

  Kvaliteetsel valgel termokruusil on peal Lastefondi logo ja kiri “Olen heategija”. Kuuma või külma jooki saab sellega teele kaasa võtta 0,5l ning kork ei lase läbi. Vabatahtlike peal testitud!

  15,00 €

  Telli

 • Kinkekiri_naidis2

  Heategevuslik kinkekiri

  Heategevuslik kinkekiri annab saajale teada, et talle on kingitud heategu, kuivõrd tema kingitus läks tänavu SA TÜ Kliinikumi Lastefondi tegevuse toetuseks abistades nii haigeid lapsi üle Eesti.

  Kinkekirja soetamiseks tuleb kanda endale sobivas summas annetus üle SA TÜ Kliinikumi Lastefondi annetuskontole EE682200221015828742 ning saata ülekannet tõendav dokument koos kinkekirja sooviga e-maili aadressile lastefond@lastefond.ee. Seejärel saadetakse kingitegija e-maili teel vastu ilusa kujundusega kinkekiri, mille saab kingikotti pistmiseks ise välja printida või kingisaajale elektrooniliselt läkitada. Annetuse summat kinkekirjale ei märgita.

  Kiire ja lihtne võimalus teha oma lähedastele südamlik kingitus!