Püsiannetus on kõige lihtsam ja mugavam viis aidata abivajavaid lapsi Lastefondi vahendusel järjepidevalt.

püsiannetusLastefond aitab igakuiselt sadu raske haigusega võitlevaid lapsi. Et tagada neile järjepidev toetus ning kindlustunne, vajame heade inimeste abi, kes annetavad fondile regulaarselt. Meie eesmärk on abistada võimalikult paljusid raske haigusega silmitsi seisvaid lapsi ja peresid. Need lapsed ei vaja tuge üksnes kampaania korras, vaid iga päev. Seetõttu oleme väga tänulikud just neile inimestele, kes toetavad Lastefondi järjepidevalt – fondi püsiannetajatele.

Kui ka teie sooviksite aidata püsivalt, olete oodatud Lastefondi püsiannetajate kogukonda!

Mida püsiannetus tähendab?

Püsiannetaja on inimene, kes on otsustanud toetada Lastefondi iga kuu kindla annetussummaga ja on selleks sõlminud oma kodupangas püsikorralduslepingu.

Lastefondi püsiannetajaks saab hakata meie kodulehe vahendusel: kas annetusvormi kaudu internetipanka logides või täites vormi siin.

Püsiannetuse suuruse valib annetaja ise. Lastefondile saab teha nii üldpüsiannetuse kui ka konkreetselt sihtotstarbeliselt mõne toetusprojekti või püsivalt abi vajava lapse heaks,

Samuti saavad Tele2 kliendid vormistada püsiannetuse telefoni teel, helistades üks kord Tele2 võrgust ühele alljärgnevatest numbritest ning valitud summa lisandub igakuiselt mobiiliarvele:
900 3003 3 € kuus
900 3010 10 € kuus
900 3020 20 € kuus

Loe rohkem siit.

Meie püsiannetajate kogukonnas on nüüdseks ligi 10 000 suure südamega inimest, kes teevad väikeseid heategusid kogu aeg.

Püsikorralduslepingust on võimalik iga hetk oma internetipangas loobuda (olles püsiannetuse sõlminud kaubanduskeskuses, ukselt-uksele projekti raames või läbi meie kodulehe, palume selle katkestamise soovist teada anda e-maili aadressil info@lastefond.ee).

Sõlmi püsiannetus mTaskuga

mTasku pakub mugavat võimalust teha annetusi vaid paari klikiga ning internetipanka sisenemata või sularaha omamata.

Püsiannetuse lepingu sõlmimiseks lisa oma mTaskusse SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi kaart, vali annetuse liigiks Püsiannetus, määra sobiv summa, kehtivusperiood ja sagedus ning vajuta nuppu „Salvesta püsiannetus“.

Laadi mTasku rakendus alla siit:

Appstore (iOS)
Google Play (Android)

Tulumaksusoodustused

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond on kantud tulumaksusoodustusega organisatsioonide nimekirja, mis tähendab, et eraisik saab annetustelt  tulumaksu tagasi taotleda. Annetaja isikukood ja annetussumma edastatakse fondi poolt Maksu- ja Tolliametile (EMTA) ning see kajastub eeltäidetud tuludeklaratsioonis. 
 
Pangaülekande tegemisel lisada selgituseks enda isikukood (enamasti pangad lisavad automaatselt), mis tagab, et teie annetuse andmed edastatakse Maksu-ja Tolliametile ning kajastuvad eeltäidetud tuludeklaratsioonil ning saate tulumaksu tagasi taotleda.
 
Telefoniannetustelt tulumaksu tagasi taotlemiseks tuleb annetajal edastada aadressile telefoniannetused@lastefond.ee oma ees- ja perekonnanimi, isikukood ning telefoniteenuse arve, millel annetus kajastub. Tehes seda hiljemalt 31.jaanuariks kajastub annetus eeltäidetud tuludeklaratsioonil.
 
mTasku annetaja isikukood ja annetussumma edastatakse fondi poolt maksu- ja tolliametile ning see kajastub eeltäidetud tuludeklaratsioonis. 
 
Ettevõtjatele teadmiseks, et annetatud summa on tulumaksusoodustusega kuni 10% aasta kasumist või 3% sotsiaalmaksuga maksustatavast summast ettevõtja enda valiku alusel. Andmed edastame Maksu- ja Tolliametile 1. veebruariks majandusaastale järgneval aastal.

Loe ka teiste toetusvõimaluste kohta.