TÜ Kliinikumi Lastefondi vahendusel raskelt haigete laste toetamiseks on mitu võimalust, mille seast saab iga heategija valida endale meelepäraseima. Kõik need viisid on abisaajate jaoks ühtviisi suureks toeks!

Raskelt haigeid lapsi saab aidata mugava annetusvormi kaudu, kust saab teha nii ühekordse kui ka püsiannetuse; samuti helistades annetusnumbritele, tehes pangaülekande või andes panuse läbi annetuskeskkonna “Ma armastan aidata”. Mitmest Eesti linnast leiab ka meie annetuskaste. Lisaks saab haigeid lapsi aidata toetades Lastefondi tasuta teenusete või toodetega, ostes fondi heategevuslikke meeneid, tehes meie juures oma koolipraktikat, osaledes erinevates heategevuslikes koostööprojektides või lüües meie tegemistes kaasa vabatahtlikuna.

Meie annetuskontode ja annetustelefonide numbrid leiab SIIT.

Tulumaksusoodustused

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond on kantud tulumaksusoodustusega organisatsioonide nimekirja, mis tähendab, et eraisik saab igalt annetuselt taotleda tulumaksu tagasi (annetaja isikukood ja annetussumma edastatakse meie poolt Maksu- ja Tolliametile ning see kajastub eeltäidetud tuludeklaratsioonis).

Ettevõtjatele teadmiseks, et annetatud summa on tulumaksusoodustusega kuni 10% aasta kasumist või 3% sotsiaalmaksuga maksustatavast summast ettevõtja enda valiku alusel. Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond edastab andmed Maksu- ja Tolliametile 1. veebruariks majandusaastale järgneval aastal.