window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-35566908-47');

Jõulukaardid

 • Kaardi autor on 20-aastane rasket lihashaigust põdev Hendra Raud, kelle ravi Lastefond rahastab. Hendra kirjutab oma joonistusest nii: ”See on minu ingel, sisemine laps, kes loodab ja usub… Galaktika ja universum tagapildil sümboliseerib lõpmatust… ennekõike õnnestumisi ja imesid, mis võivad juhtuda. Päike näitab soojust ja selle peegeldus nahal on osa lootjast…" Suurus: 148x210mm (soonitud mõõt: 148x105) Lisatasu eest on postkaartidesse võimalik trükkida teie poolt soovitud tekst. Kaarti on võimalik tellida ka e-kaardina. Jõulukaartide müügitulu suuname haruldaste haigustega laste toetuseks. NB! Trükist tulnuna võib kaart olla pisut tumedam kui see ekraanilt paistab! Palun valige, kas soovite koos kaardiga ka ümbrikut.
 • The author of the card is Hendra Raud, a 20-year-old suffering from a severe neuromuscular disease, whose treatment is funded by the Children’s Foundation. Hendra writes about her drawing: "This is my angel, my inner child, who hopes and believes... The galaxy and the universe in the background symbolize infinity... Above all, successes and miracles that can happen. The sun portrays warmth and its reflection on the skin becomes one with the hopeful… Size: 148x210mm (folded size: 148x105) It is possible to print your personal greeting on the postcards for an additional fee. You can also order this card as an e-card. The proceeds from the sale of the Christmas cards go to support children with rare illnesses.
  NB! When printed, the card may be slightly darker than it appears on the screen!
  Please choose, if you wish to get an envelope with your card as well.
 • Jõulud – rahu, helguse ja heategude aeg... ja muidugi ka kingituste! Lastefondi jõulukaarti kaunistav karumõmm kannab vapralt lausa kahte suurt kingitust, sest seda see kaart ongi – kaks kingitust. Üks heale sõbrale, (vana)vanemale või kolleegile, kes kaardi jõuluhommikul särasilmi oma postkastist avastab, ning teine raskelt haigetele lastele, kellele heasüdamlik kinkija kaarti ostes oma abikäe ulatab. Kaardi on illustreerinud Ennike Luhtaru. Suurus: 148x210mm (soonitud mõõt: 148x105) Lisatasu eest on postkaartidesse võimalik trükkida teie poolt soovitud tekst. Kaarti on võimalik tellida ka e-kaardina. Jõulukaartide müügitulu suuname haruldaste haigustega laste toetuseks. Palun valige, kas soovite koos kaardiga ka ümbrikut.
 • ike ingel sammub tasahilju lumesajus. Väljas on sellised miinuskraadid, millega isegi kõige seiklushimulisemad lapsed ja täiskasvanud nina toauksest välja ei pista, aga temal ei ole külm. Kas see on võlukunst? „Muidugi mitte,“ naerab väike ingel, „mul ei ole külm, sest teiste aitamine soojendab Sind rohkem kui kõik villased kampsunid kokku.“ Kaardi on illustreerinud Ennike Luhtaru. Suurus: 148x210mm (soonitud mõõt: 148x105) Lisatasu eest on postkaartidesse võimalik trükkida teie poolt soovitud tekst. Kaarti on võimalik tellida ka e-kaardina. Jõulukaartide müügitulu suuname haruldaste haigustega laste toetuseks. Palun valige, kas soovite koos kaardiga ka ümbrikut.
 • Out of stock
  Lastefondi jõulukaartide komplekt number 1 koosneb kahest imevahvast kaardist, millega jõuluhommikul oma häid sõpru või (vana)vanemaid üllatada. Vasakpoolse kaardi illustratsiooni autor on Eva Herrera ning parempoolse Karel Korp. Suurus: 148x210mm (soonitud mõõt: 148×105) Pildil olevatele kaartidele ei ole võimalik eraldi sissetrükki tellida. Jõulukaartide müügitulu suuname haruldaste haigustega laste toetuseks. Palun valige, kas soovite koos kaartidega ka ümbrikuid.
 • Lastefondi jõulukaartide komplekt number 2 koosneb kahest imearmsast kaardist, mis sulatavad iga kingisaaja südame sekunditega. Kaardid on illustreerinud Katja Main. Suurus: 148x210mm (soonitud mõõt: 148×105) Pildil olevatele kaartidele ei ole võimalik eraldi sissetrükki tellida. Jõulukaartide müügitulu suuname haruldaste haigustega laste toetuseks. Palun valige, kas soovite koos kaartidega ka ümbrikuid.

Title

Go to Top