window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-35566908-47');

Kõik heategevustooted

 • Out of stock
  Hea hind!

  UUS! Huudik

  45,00 
  Tere, mina olen Huudik! Ma olen see, kellest väga hea südamega külmavaresed unistavad, aga ma ei saa aru, miks need inimesed ei tea, et ma olemas olen! Aga ometi, siin ma olen ja otsin endale truud kaaslast kogu eluks! Eriti õnnelik oleksin, kui minu uus omanik armastaks koos minuga iga päev meega teed juua ja moosisaia süüa. Need on leitavad siitsamast poest- piilu veidi ringi! Materjal: väljast fliis, seest pehme sherpa. 100% polüester. Toode on masinpestav.
 • „Kui heaga ei saa, siis saab väga heaga!“ sarja mahe marmelaad on peenlihvitud retsepti abil valminud maius, mille tarbimise järgselt ei pea ei kaalu voodi alla peitma! See sobib suurepäraselt nii kogenud maiasmokkadele tervislikuks alternatiiviks kui ka veel rohkem kogenud dieedipidajatele hilisõhtusteks naudinguteks! See on nii mahe, et on lausa lahe! Populaarse „Pesakonna“ koomiksi Karu sööb ka ainult seda maiust, sellepärast tal nii head ja maailmapäästvad mõtted koguaeg tulevadki. Karu kogemuse põhjal piisab vaid ühest marmelaadikuulist (ta ise nimetab seda võlumarmelaadiks), et head mõtted pähe tuleksid ning kui võtad rohkem, siis ei pea ka muretsema: marmelaad sisaldab vaid puhtaid marju ja puuvilju Eesti loodusest ning mitte ainsamatki e-ainet, mis Su head hinge kahjustada võiks. Või noh, tibakene tuhksuhkrut iga kuuli peal tõesti on, aga seda ei ole palju ning tegelikult on see mõeldud ära puhumiseks. See käib samamoodi, nagu tordiküünalde puhumine ja Karu ütles, et temal on küll siiamaani kõik soovid täide läinud. Saada palun head soovid teele ka haigetele lastele ja vanematele, kui Karu võlutrikki proovid – nii saamegi üheskoos aidata! Aitäh Sulle, oled väga hea inimene! Koostisosad: vesi, peedisuhkur*, glükoosisiirup*, piimašokolaad* 13%, (roosuhkur, kakaovõi, piimapulber, kakaomass, emulgaator: sojaletsitiin), püree* 6 % (õun), happesuse regulaator (sidrunhape), želeeriv aine agar-agar*, kuivatatud õunapulber* Piimašokolaadi kakaosisaldus 35% *mahepõllumajanduslik koostisosa EI OLE VEGAN TOODE!
 • Jõulukaart ”Jääkaru” on illustreerinud ning Lastefondile annetanud raamatukunstnik Catherine Zarip, kes on kujundanud üle 100 lasteraamatu ning pävinud kümneid olulisi auhindu. Catherinel oli lapsena tuleviku osas kaks unistust – saada kosmonaudiks või illustraatoriks. Soovides soetada seda e-kaarti, kirjutage palun aadressil info@lastefond.ee. Jõulukaartide müügitulu suuname haruldaste haigustega laste toetuseks.
 • Jõulukaart ”Talvetrall” on illustreerinud ning Lastefondile annetanud raamatukunstnik Catherine Zarip, kes on kujundanud üle 100 lasteraamatu ning pävinud kümneid olulisi auhindu. Catherinel oli lapsena tuleviku osas kaks unistust – saada kosmonaudiks või illustraatoriks. Soovides soetada seda e-kaarti, kirjutage palun aadressil info@lastefond.ee. Jõulukaartide müügitulu suuname haruldaste haigustega laste toetuseks.
 • Lastefondist abi saanud andekas noor kunstnik, 15-aastane Mirtel Maasikas on illustreerinud unistustest ja nende täitumisest kantud, pisut ehk isegi müstilise kuid samas särava kaardi, mis kannab nime ”Videvik” Soovides soetada seda e-kaarti, kirjutage palun aadressil info@lastefond.ee. Jõulukaartide müügitulu suuname haruldaste haigustega laste toetuseks.
 • Lastefondist abi saanud andekas noor kunstnik, 15-aastane Mirtel Maasikas on illustreerinud unistustest ja nende täitumisest kantud, pisut ehk isegi müstilise kuid samas särava kaardi, mis kannab nime ”Videvik”. Jõulukaardid on trükitud Antalise poolt annetatud taaskasutatud paberile. Suurus 100 x 210 mm Jõulukaardid on sees tühjad. Lisatasu eest on postkaartidesse võimalik trükkida teie poolt soovitud tekst, selleks kirjutage palun info@lastefond.ee. Jõulukaardid müüakse koos ümbrikuga.
 • Jõulukaart ”Talvetrall” on illustreerinud ning Lastefondile annetanud raamatukunstnik Catherine Zarip, kes on kujundanud üle 100 lasteraamatu ning pävinud kümneid olulisi auhindu. Catherinel oli lapsena tuleviku osas kaks unistust – saada kosmonaudiks või illustraatoriks. Jõulukaardid on trükitud Antalise poolt annetatud taaskasutatud paberile. Suurus 148 x 105 mm Jõulukaardid on sees tühjad. Lisatasu eest on postkaartidesse võimalik trükkida teie poolt soovitud tekst, selleks kirjutage palun info@lastefond.ee. Jõulukaardid müüakse koos ümbrikuga.
 • Jõulukaart ”Jääkaru” on illustreerinud ning Lastefondile annetanud raamatukunstnik Catherine Zarip, kes on kujundanud üle 100 lasteraamatu ning pävinud kümneid olulisi auhindu. Catherinel oli lapsena tuleviku osas kaks unistust – saada kosmonaudiks või illustraatoriks. Jõulukaardid on trükitud Antalise poolt annetatud taaskasutatud paberile. Suurus 150 x 150 mm Jõulukaardid on sees tühjad. Lisatasu eest on postkaartidesse võimalik trükkida teie poolt soovitud tekst, selleks kirjutage palun info@lastefond.ee. Jõulukaardid müüakse koos ümbrikuga.
 • „Kui heaga ei saa, siis saab väga heaga!“ sarja helkur on vaieldamatult kõige ägedama sõnumiga helkur Eestis ning lisaks on see Sinu ja Sinu lähedaste odavaim elukindlustus. See hakkab kvaliteetsele helkurile omaselt silma kaugelt ent mõjub südantpimestavalt ka lähedalt vaadates. Helkur on väike, aga sõnum on võimas ning see sobib muide imehästi kokku sama sarja helkurkotiga! Ühes pakis on kolm „Pesakonna“ koomiksi Karu helkurit ning seetõttu sobib see hästi ka näiteks külla minnes kaasa võtta-igaüks saab oma ja kui keegi siiski ilma jääb, siis ütle neile, et meie e-pood on headele, see tähendab, väga headele inimestele koguaeg avatud!
 • „Kui heaga ei saa, siis saab väga heaga!“ sarja on lisandunud pusa, mida kandes ei jää Sa kindlasti märkamatuks. Vastupidi, tuntud brändid kahvatuvad selle pusa kõrval ja astuvad alandlikult tee pealt kõrvale, sest populaarse „Pesakonna“ koomiksi Karu on nad oma sõnumiga pahviks löönud. Lihtne ja lööv, armas ja mis peamine, sulatõsi! Mida rohkem headust ja heaga lähenemist, seda kindlam on, et maailmast saab ühel päeval parem paik, kus ükski abivajav laps ega tema vanem ei peaks silmitsi seisma lootusetusega. Aita meie head sõnumit levitada ning kanna seda armsat ja sooja pusa teadmisega, et eristud hallist massist, kuna oled väga hea inimene! Pusad on tehtud kangast, mille koostis on 70% puuvill, 30% polüester. Kangas on öko-tex sertifikaadiga, mis tähendab, et kehale ja keskkonnale ohtlike kemikaale pole kasutatud. Pusade disain ja tootmine - Franz Raver Tarneaeg on 7-14 päeva
 • „Kui heaga ei saa, siis saab väga heaga!“ sarja on lisandunud pusa, mida kandes ei jää Sa kindlasti märkamatuks. Vastupidi, tuntud brändid kahvatuvad selle pusa kõrval ja astuvad alandlikult tee pealt kõrvale, sest populaarse „Pesakonna“ koomiksi Karu on nad oma sõnumiga pahviks löönud. Lihtne ja lööv, armas ja mis peamine, sulatõsi! Mida rohkem headust ja heaga lähenemist, seda kindlam on, et maailmast saab ühel päeval parem paik, kus ükski abivajav laps ega tema vanem ei peaks silmitsi seisma lootusetusega. Aita meie head sõnumit levitada ning kanna seda armsat ja sooja pusa teadmisega, et eristud hallist massist, kuna oled väga hea inimene! Pusad on tehtud kangast, mille koostis on 70% puuvill, 30% polüester. Kangas on öko-tex sertifikaadiga, mis tähendab, et kehale ja keskkonnale ohtlike kemikaale pole kasutatud. Pusade disain ja tootmine - Franz Raver Tarneaeg on 7-14 päeva.
 • Lastefondi Mõmmik isiklikult soovitab - pane mõnus silmamask pähe ja maga nagu karuott! 🐻 Hea uni on selle imearmsa mikrofiibrist silmamaskiga tagatud, eriti magusaks teeb une teadmine, et iga ostuga toetad Mõmmikule ja meile kõigile väga kalleid lapsi, kes vajavad haigusega võitlemiseks heategijate abi.
 • Naudi maitsete harmooniat ja ole heategija: Artisani Kohvioad šokolaadis toetab abivajavaid lapsi! Koge kahe suure naudingu täiuslikku kooskõla – rikkalikku ja aromaatset kohviuba ning luksuslikku ja vastupandamatut šokolaadi. 🍫 Hellitage oma meeli, sest iga amps on avastusretk, kus sametine šokolaadiümbris kallistab röstitud kohviubasid. Magusa ja mõrkja kombinatsioon, mis on loodud maitsemeelte äratamiseks. 🎁 Sobib ka kingituseks, kui otsid ainulaadset kingitust kohvihuvilisele ja šokolaadigurmaanile. Artisani Kohvioad šokolaadis on suurepärane kingitus nii perele kui sõpradele. ✨ Hoolega valmistatud: tehtud parimatest ubadest ja kvaliteetsest šokolaadist - igas tükkon tõeline maitse- ja kvaliteedimeistriteos. Avasta kohvi ja šokolaadi harmooniat ning telli kohe. 140g Koostisosad: 88% piimašokolaad, 10% kohviuba, 2% kakaopulber
 • Nüüd saad küll heaga poodi minna ja kui ei saa heaga, siis saad väga heaga! Head ostlemist! Populaarse “Pesakonna” koomiksi Karu tuleb Sinuga poodi kaasa ja aitab teha häid valikuid, tegelikult ainult väga häid valikuid. Lisaks aitab helkurkangal muhedalt naeratav Karu päästa elusid - nii kotiomanku kui ka nende laste, kelle raviks iga kotiostuga panustatakse, sest selle âgeda kotiga ei jää Sa iial märkamatuks. Koti mõõdud 42 x 9 x38 sm Illustreerinud Madis Ots.
 • Puidust valmistatud väike putukahotell on ideaalne peatuspaik üksikutele mesimummudele ja kiletiivalistele! Aseta putukahotell päikeselisse kohta, kus see on kaitstud tuule ja vihma eest ning riputa tagaküljel asuva augu abil vähemalt 50 cm kõrgusele maapinnast. Hotelli esikülg peaks olema paigaldatud päikese poole. Suurus: 12 x 3,5 x 17 cm
 • Uhiuued Lastefondi sussikotid on stiilsed ja pilkupüüdvad, kuid samas minimalistliku disainiga – sobides nõnda lisaks lastele, kes ketside välkudes kehalise kasvatuse tunni poole tormavad, hästi ka täiskasvanud heategijatele, kes tavalisele käe- või seljakotile veidi vaheldust otsivad. Nöörsangadega seljakotti on saadavas kahes värvitoonis: oranž ja must.
 • Kerge ja mugav ümbertöödeldud PET-plastikust pudel, millel on kõrrega kaas. Tänu sellele sobib ideaalselt spordipudeliks ning šikk disain ei jäta ühelegi trennisõbrale märkamatuks, et oled heategija. Samas passib pudel hästi ka (kodu)kontorisse – kõrrega disain muudab kasutamise mugavaks, pudeli ümber kukkumisel jääb kirjutuslaud ühes sülearvutiga aga kuivaks. NB: pudel ei ole sobilik gaseeritud jookide jaoks. Mahutavus: 650ml
 • Kui heaga ei saa, siis kuidas...? Populaarse "Pesakonna" koomiksi Karu teab, et siis saab väga heaga. Muhe naeratus näol, inspireerib ta oma tsitaadiga meid kõiki olema kannatlikumad, mõistvamad ja armastavamad – ja mis oleks parem koht, kus seda terast meeldetuletust hoida, kui millelgi, mille järele igapäevaselt küünitad või mida kõikjal kaasas kannad? Vastupidav valge topeltseintega joogipudel hoiab Sinu lemmikjoogi külmana 48 tundi ning kuumana 12 tundi. Kork ja käepide on valmistatud roostevabast terasest. Illustreerinud Madis Ots. Maht: 650 ml
 • Imearmas Lastefondi Mõmmikuga õnnitluskaart, kuhu sõbra sünnipäeva, sõbrapäeva või mõne muu tähtsündmuse puhul oma head sõnad ja soovid kirja panna. Teeb tuju heaks ja meele rõõmsaks nii kinkijal, kingi saajal kui ka raskelt haigetel lastel, kelle aitamiseks kogu kaartide müügitulu suunatakse. Illustratsiooni autor: Kadi Poom Kaardi suurus: 148x210mm (soonitud mõõt: 148x105) Lisatasu eest on postkaartidesse võimalik trükkida teie poolt soovitud tekst. Palun valige, kas soovite koos kaardiga ka ümbrikut.
 • Imearmas Lastefondi Mõmmikuga õnnitluskaart, kuhu sõbra sünnipäeva, sõbrapäeva või mõne muu tähtsündmuse puhul oma head sõnad ja soovid kirja panna. Teeb tuju heaks ja meele rõõmsaks nii kinkijal, kingi saajal kui ka raskelt haigetel lastel, kelle aitamiseks kogu kaartide müügitulu suunatakse. Illustratsiooni autor: Kadi Poom Kaardi suurus: 148x210mm (soonitud mõõt: 148x105) Lisatasu eest on postkaartidesse võimalik trükkida teie poolt soovitud tekst. Palun valige, kas soovite koos kaardiga ka ümbrikut.
 • Imearmas Lastefondi Mõmmikuga õnnitluskaart, kuhu sõbra sünnipäeva, sõbrapäeva või mõne muu tähtsündmuse puhul oma head sõnad ja soovid kirja panna. Teeb tuju heaks ja meele rõõmsaks nii kinkijal, kingi saajal kui ka raskelt haigetel lastel, kelle aitamiseks kogu kaartide müügitulu suunatakse. Illustratsiooni autor: Kadi Poom Kaardi suurus: 148x210mm (soonitud mõõt: 148x105) Lisatasu eest on postkaartidesse võimalik trükkida teie poolt soovitud tekst. Palun valige, kas soovite koos kaardiga ka ümbrikut.
 • Imearmas Lastefondi Mõmmikuga õnnitluskaart, kuhu sõbra sünnipäeva, sõbrapäeva või mõne muu tähtsündmuse puhul oma head sõnad ja soovid kirja panna. Teeb tuju heaks ja meele rõõmsaks nii kinkijal, kingi saajal kui ka raskelt haigetel lastel, kelle aitamiseks kogu kaartide müügitulu suunatakse. Illustratsiooni autor: Kadi Poom Kaardi suurus: 148x210mm (soonitud mõõt: 148x105) Lisatasu eest on postkaartidesse võimalik trükkida teie poolt soovitud tekst. Palun valige, kas soovite koos kaardiga ka ümbrikut.
 • Mõmmiku sokid

  4,99 5,99 
  Lastefondi uusi pilkupüüdvaid sokke kaunistab lisaks imearmsale mõmmikumustrile ka Lastefondi logo (talla all) ning tunnuslause "Iga laps loeb!" Mõmmikuga sokid on saadaval neljas suuruses (27–30, 31–35, 36–40 ja 40–45), mispärast sobivad need ideaalselt nii suurte kui ka väikeste heategijate jalga. Kanna kas või kogu perega! Materjal: 100% puuvill
 • Glamuurselt maitsekas pudelis Lastefondi metsamarja-mee glögi on alkoholivaba, valmistatud ausal mahla baasil kohalikest mustikatest ja pohladest ning vürtsitatud kaneeli, nelgi ja kardemoniga. Täiuslik sügis-talveõhtute jook. 500ml Koostisosad: vesi, mustikamahl 20%, pohlamahl 5%, mesi 5%, kaneel, nelk, kardemon
 • Heategija kosutav piparmündi-vaarikatee sobib ideaalselt, värskendamaks halli argipäeva, ning muudab erilisemaks ka iga külaskäigu ja sõpradega südamest-südamesse peetud vestluse. Nüüd on ainult küpsised puudu! 20g Koostisosad: piparmünt, külmkuivatatud vaarikas
 • The author of the card is Hendra Raud, a 20-year-old suffering from a severe neuromuscular disease, whose treatment is funded by the Children’s Foundation. Hendra writes about her drawing: "This is my angel, my inner child, who hopes and believes... The galaxy and the universe in the background symbolize infinity... Above all, successes and miracles that can happen. The sun portrays warmth and its reflection on the skin becomes one with the hopeful… Size: 148x210mm (folded size: 148x105) It is possible to print your personal greeting on the postcards for an additional fee. You can also order this card as an e-card. The proceeds from the sale of the Christmas cards go to support children with rare illnesses.
  NB! When printed, the card may be slightly darker than it appears on the screen!
  Please choose, if you wish to get an envelope with your card as well.
 • Kaardi autor on 20-aastane rasket lihashaigust põdev Hendra Raud, kelle ravi Lastefond rahastab. Hendra kirjutab oma joonistusest nii: ”See on minu ingel, sisemine laps, kes loodab ja usub… Galaktika ja universum tagapildil sümboliseerib lõpmatust… ennekõike õnnestumisi ja imesid, mis võivad juhtuda. Päike näitab soojust ja selle peegeldus nahal on osa lootjast…" Suurus: 148x210mm (soonitud mõõt: 148x105) Lisatasu eest on postkaartidesse võimalik trükkida teie poolt soovitud tekst. Kaarti on võimalik tellida ka e-kaardina. Jõulukaartide müügitulu suuname haruldaste haigustega laste toetuseks. NB! Trükist tulnuna võib kaart olla pisut tumedam kui see ekraanilt paistab! Palun valige, kas soovite koos kaardiga ka ümbrikut.
 • Kahekordse seinaga, boorsilikaatklaasist termopudel teesõela ja bambuskorgiga. Tänu kahekordsele klaasseinale hoiab pudel tee soojana, kuid ei lähe ise kuumaks. Ideaalne kink teesõbrale. Maht: 420ml
 • Tugevast puuvillasest kangast valmistatud pikkade sangadega kandekott. Kott on valmistatud 220 g/m2 sisaldusega puuvillast ning selle sangade pikkus on 31 cm. Mudelil on lai põhi ning suur põhitasku, mis muudab toote suurepäraseks poekotiks.
 • Pehme kattega viimistletud kaantega A5-suuruses märkmik, millel on tugev elastne kinnituspael ning järjehoidjapael. Märkmikul on 96 joonitud lehekülge ning selle kaaned on valmistatud PVC-materjalist. Valida saab erksa oranži ja mõnusa halli värvitooni vahel. Suurus: 21 x 1,2 x 14 cm
 • Out of stock
  Värvikomplekt koos joonistuspaberiga, pakendatud paberist volditud karpi. Komplekt sisaldab:
  • 12 värvilist pliiatsit;
  • 10 värvimislehte;
  • 40 tühja valget lehte joonistamiseks.
  Ideaalne kingitus nii väikestele kui ka suurtele heategijatele, et vihmastesse sügisõhtutesse natuke värvi tuua.
 • Klassikaline topeltisolatsiooniga matkakruus. Kruus on mõnusalt kerge ja valmistatud metallist, mis muudab selle vastupidavaks, seega sobib see ideaalselt kuumade jookide nautimiseks liikvel olles. PS! Kellelegi ei jää märkamata, et oled Heategija! Toode on BPA-vaba ning selle mahutavus on kuni 350 ml. Materjal: roostevaba teras Kaal: 168g
 • Kes ei teaks astelpajude vitamiinirohkusest. Astelpajumarjadega mesi on peaaegu liiga hea, et tõsi olla ja liiga maitsev, et mitte igal riiulil seista. Ega ta tegelt ilmselt seisakski, saaks ikka loomulikult kohe ruttu otsa. Ilma seemneteta, erakordselt hõrk, kergelt hapukas, parajalt kreemine ning meelitavalt heleoranž. Sobib pudrule, juustu kõrvale, pannkoogi vahele, hapukoore ja tatraga, smuutisse… Kuhu see purk nüüd saigi? Koostisosad: 97% Eesti mesi, 3% külmkuivatatud astelpaju 200g
 • Kuidas on armastus tagurpidi? Maasikad. Seda teavad kõik. Ka modernsete kavaleride uus nõks on kostitada silmarõõmu kobeda potsiku roosa, maasikatega segatud meega, sest mis oleks romantilisem kui purgitäis suve maitset. Nii ehk teadja naabrimees oma naise südame võitiski. Tegelikult võiks kõiki heast südamest maasikameega premeerida, sest ega ilmaasjata pole suviti kõik rõõmsad, küllap seal ikka midagi nende marjadega seoses ole. Kas juba tunnete värsket sutsakat elurõõmu? Ärge muretsege, peale lusikatäis heleroosat maasikamett kindlasti. Koostisosad: 97% Eesti mesi, 3% külmkuivatatud maasikad 200g
 • Hug Me mõmmik

  12,00 
  Hug Me pehme mõmmik koos kaisutekiga kõige väiksematele heategijatele. Materjal: 100% polüester
 • Lastefondi maskotist Mõmmikust inspireeritud imepehme kaisukaru, seljas säravvalge Heategija särk. Parim kingivalik pisemale heategijale, ehkki paneb silmad särama ka suurematel. PS! Pane kindlasti tähele: karu on nii armas, et võib esile kutsuda vastupandamatu soovi teda kallistada. Suurus: 13x15cm
 • Mikrofiiberrätik 70x140cm Lastefondi Mõmmikuga mikrofiiberrätik sobib suurepäraselt nii spaa-, sauna- kui ka kingikotti. Saadaval kahes värvitoonis: must ja kollane. Rätiku tagumine külg on valge.
 • Kingi oma sõpradele kõik meie maitsvad tooted komplektina või osta need iseendale maiustamiseks.
  Ostes komplektina saad toodetelt väikese soodustuse.
  Komplekti kuuluvad:
  Mee-soolapähklid (170g)
  Kookose-šokolaadi pallid (140g)
  Taimetee (35g)
  Mesi matchaga (200g)
  Mustika- või jõhvikamesi (300g)
 • Roheline on tervise värv. Eestimaine kreemjas mesi segatult Jaapani rohelise tee pulbriga on kahe kauge maa pikkade ja tugevate traditsioonide vaat et maagiline sümbioos. Erkroheline varjus kasvanud matcha on kuulus kõrge antioksüdantide ja vitamiinide sisalduse poolest, see aitab kontsentreeruda, kaloreid põletada, annab energiat ning kuuldavasti parandab ka tuju ning mälu. Ega matcha polnud ilmaasjata tuhandeid aastaid tagasi mediteerimise abivahend. Lisa magustoitudesse, tee sisse või võta nagu ajaga kaasas käiv ülemus kurnaval tööpäeval kohvipausi kõrvale lusikatäis. 200g
 • 300g purkides maitsemee on tootnud Lastefondile eestimaine meetootja Artisan Honey. Toode on 100% naturaalne. Atraktiivne ja unikaalse maitsega kreemjas meesegu külmkuivatatud, jahvatatud mustikatega. Naturaalne mustikapulber annab meele ootamatu tumelilla värvuse ning kergelt hapuka ja maheda maitse, leevendades õrnalt mee magusust. Mustikas on rahvameditsiinis tuntud, kui tõeline elujõu allikas sisaldades rohkesti antioksüdante, samuti on täheldatud mustikate kasulikku mõju südame-veresoonkonna ja ka silmade tervisele. Mustikamesi sobib ideaalselt pannkookide, hommikupudru, kohupiima jm magustoitude serveerimiseks, külmade ja kuumade jookide maitsestamiseks ning salatikastmete või lihamarinaadide valmistamiseks.
 • Mesi C-vitamiini-rikaste metsjõhvikatega. Ergutavalt hapu, mesiselt magus — säravroosakas kesktee, mis annab igale toidule – nii soolasele juustule kui ka magusale kohupiimale seni puuduoleva eestipäraselt värske nõksu. Nii hapude kui ka magusate kommide austajatele konsensuslik lahendus, tervislik musta-südametunnistuse-vaba-lusikahaaval-otse-purgist maius. 300g
 • Kookosepallid erinevates šokolaadides. Koostisosad: kookospähklitäidis, tume-, valge- ja piimašokolaad, kookoshelbed 140g
 • Termokruus

  12,00 
  Kvaliteetsel roostevabast terasest termokruusil on peal Lastefondi “Heategija” logo. Kuuma või külma jooki saab sellega teele kaasa võtta 0,3l ning kork ei lase läbi. Vabatahtlike peal testitud! Käepidemel on libisemisvastased geomeetrilised süvendid. Kogu heategevustoodete müügitulu (30–90% igal tootelt) suuname raskelt haigete laste toetuseks.*
 • (10 tk / kmpl)

  Vahvad Mõmmiku näoga õhupallid pere pisematele. Oranži värvi pallid on müügil kümnekaupa. Kogu heategevustoodete müügitulu (30–90% igal tootelt) suuname raskelt haigete laste toetuseks.*
 • (4 tk / kmpl) Lastefondi maskott Mõmmiku näopildiga vahvad lastetätoveeringud rõõmustavad kindlasti iga last. Komplektis neli ühesugust tätoveeringut. Kogu heategevustoodete müügitulu (30–90% igal tootelt) suuname raskelt haigete laste toetuseks.*
 • Vahva Jutekott aitab näidata öko-sõbralikku suhtumist meie keskkonda. Koti sisemine pind on lamineeritud, mis teeb koti niiskuskindlaks. Jutekott on termokoti omadustega, seetõttu on sellega hea vedada piimatooteid ning juur-ja puuvilju, kuna need jäävad kotis alati värsketeks. Valmistaja: jutekott.ee. Koti mõõdud: 41*34*18 cm Sanga pikkus: 40 cm Materjal: Jute Kogu heategevustoodete müügitulu (30–90% igal tootelt) suuname raskelt haigete laste toetuseks.*
 • Ostes Lastefondi e-poest heategevusliku helkuri, toetad liigesehaigete laste ravivesivõimlemist. Koostöös Tartu Kaubamajaga valminud heategevuslik helkur maksab 1,50 € / tk ning iga helkuri müügi pealt annetatakse 1 € Lastefondile liikumispuudega laste toetuseks. Kogu heategevustoodete müügitulu (30–90% igal tootelt) suuname raskelt haigete laste toetuseks.*
 • Punase-kollasekirju ja õrna ploomi lõhnaga looduslik seep on käsitsi valmistatud Vana Jüri seebikojas Setumaal. Seep on 100% heategevuslik ehk kingitud Lastefondile just sel eesmärgil, et selle müügiga aidata raskelt haigeid lapsi. Koostis: kookosrasv, palmirasv, sheavõi, kakaovõi, oliiviõli, allikavesi, punane savi, saialilled, Jaapani ploomi aroomiõli. Heategevusliku seebi müügist saadud tulu läheb sügava ja raske puudega laste ning nende perede toetuseks.
 • Rinnamärgid

  5,00 
  (5 tk / kmpl) Erksates värvides rinnamärkidel ilutseb Lastefondi Mõmmik. Saadaval kollast, lillat, rohekassinist, helesinist ja roosat värvi. Müügil viiekaupa – komplektis olemas kõik värvid. Kogu heategevustoodete müügitulu (30–90% igal tootelt) suuname raskelt haigete laste toetuseks.*
 • Krõmpsud röstitud pähklid hõrgu mee magususe ja ootamatu soolase maitsega. 170g. Kogu heategevustoodete müügitulu (30–90% igal tootelt) suuname raskelt haigete laste toetuseks.*

Title

Go to Top