Eilse E-lux Peetri Jooksu heategevusjooksu staar oli kuueaastane Ragnar – paarsada inimest soetas jooksupileti selleks, et toetada tema teraapiateekonda ja kõndimispüüdu. Ragnar oli ka ise stardis, nautis melu ning väntas rattaga vapralt viis kilomeetrit kaasa!

Ka mitu varasema heategevusjooksu toetuslast – Desiree, Brita ja Klerkon – olid kohal ning võtsid jooksust osa. Kes juba ise sammudes, kes täna veel kärus või turvaliselt isa rüpes – kõik nad aga pingutavad selleks, et ühel päeval stardipaugu kõlades omal jalal teele asuda ja finišijoonestki üle astuda. Päeva nautis meiega ka Elisabeth – võib juhtuda, et uuel aastal jookseme koos kõndima just tema!

Suured tänusõnad heategevusjooksu patroon Roald Johannsonile, kes on Peetri jooksu toetuslastele vägagi südamesse pugenud ning kogu Peetri jooksu korraldusmeeskonnale, et meid juba nii mitu aastat kaasa olete kutsunud! Aitäh kõikidele, kes Ragnari heaks jooksid, Lastefondi telgi juurde tee leidsid ja heategevusoksjonil osalesid! Aitäh toetajatele: Mini Melts, Euronics Eesti, E-Lux Kodutehnika, Samsung, Elron, Aqva Hotel & Spa, Eesti Rahvusringhääling, Duo Media Networks, Haapsalu Uksetehas, Est-Trans Kaubaveod ja Cipax Eesti!