Toormaiuseid, -näkse ning tooršokolaadi valmistav Tartu ettevõte Naat ja Naeris OÜ tegi Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks sada erilise kodumaise kaunistusega tooršokolaaditahvlit, mille igalt ostult teeb ettevõte 3 euro suuruse annetuse TÜ Kliinikumi Lastefondile.

“Kodumaa on südamelähedane kõigile ja mis oleks see ilma lasteta!” nentis ettevõtte Naat ja Naeris OÜ juhatuse liige Ingrid Mardisoo. “Soovime anda oma väikese panuse kõige pisematele, et muuta nende elutee ehk pisut lihtsamaks ja rõõmsamaks,” rääkis ta. “Toetame looduslikku, tervislikku ja liikuvat eluviisi ning loodame, et meie ja Eesti rahva abil saavad abivajavad lapsed vajalikke arendavaid teraapiaid.”

Eesti Vabariigi juubeli puhul valmib 100 väga erilist tooršokolaaditahvlit. Ehtsa rukkililleõiega kaunistatud tooršokolaad on puhas, hea ja kaunis nagu meie Eesti. Lisaks maitsenaudingule soovib ettevõtte Eestile veel midagi tagasi anda, seega kingib Naat ja Naeris OÜ iga müüdud šokolaadi pealt 3 eurot TÜ Kliinikumi Lastefondile.

Käsitööna valminud tooršokolaadis on säilinud toorkakaos ja jaanikaunajahus sisalduvad väärtuslikud vitamiinid, mineraalained ja antioksüdandid, sest šokolaad valmib madalal temperatuuril.

Komplektis sisaldub 100g tooršokolaaditahvel, kinkekarp ja annetus TÜ Kliinikumi Lastefondile.

Komplekti on võimalik tellida meili teel naadike@gmail.com, ettevõtte e-poes http://naat.ee/toode/toorsokolaaditahvel-eestile-100-g/ või tel 52 39 517. Kõik inimesed on oodatud ka Naadi esinduspoodi Tartus, aadressil Rüütli 4.