25. aprillil oli fondilistel võimalik külastada Fazeri tehast Tallinnas, kus me saime väga sooja vastuvõtu ja põneva elamuse osaliseks. Tänusõnad Hille Rossele huvitava ekskursiooni ja suure lahkuse eest. Lastefondi vabatahtlikel, huvilistel ning praegusel ja tulevasel tegevjuhil oli võimalik oma silmaga kaeda, kuidas erinevad saiad ja leivad valmivad ning tee pakenditesse leiavad. Äsja ahjust väljunud leiva ja saia lõhn pani igaühel suu vett jooksma.

Pärast meelierutavat ringkäiku saime omakeskis mugavalt vestelda, kohvi juua ja maitsvaid Fazeri saiakesi süüa. Juttu tehti nii Lastefondi vabatahtliku tegevuse algusaegadest kui ka esimesest tegevusaastast Tallinnas. Üritusele pani lõpp-punkti uute vabatahtlike väljakuulutamine. Lastefondi vabatahtliku tiitel anti üle kohalolnud Kätlyn Samrale ja Heily Pihlakule. Lisaks neile omistati vabatahtliku tiitel Käty Saluveerile. Kõik kolm on huvilistena aktiivselt Lastefondi tegevusse panustanud. Suur aitäh teile!

Aitäh kohalolnutele toreda pärastlõuna eest ning tublile huvilisele Regiina Martinile, kes meile selle toreda ürituse organiseeris.

Maris
Tallinna huviliste koordinaator