Head ehitusvaldkonna ettevõtjad!

Tõenäoliselt nägid paljud teist paaril viimasel nädalal uudiseid Valgamaal vanaema kasvatatavast ihtüoosihaigest lapsest Kaido Olgost. Lugu läks hinge paljudele ja nimeliste annetuste tulemusel on kogunenud Kaido heaks üle ootuste suur summa – 80 000 eurot. Seetõttu on TÜ Kliinikumi Lastefond, kes on ihtüoosihaigeid lapsi toetanud juba seitse aastat, lubanud Kaidot ja vanaema aidata ning ehitada Kaido jaoks maja, sest nende praeguse kodu täielik renoveerimine osutuks märksa kallimaks ja aeganõudvamaks.

Annetatud summa on justkui suur, kuid arvestades asjaolu, et majaehitusele lisaks tuleb liituda ka elektrivõrguga, rajada kanalisatsioon ja imbala ning kõigele lisaks ei saa tellija (Lastefond) ehituselt käibemaksu tagasi taotleda, on ka väikse ja säästliku elamise rajamisel teretulnud igasugune täiendav abi! Loodame heade ettevõtete abiga rajada Kaidole ilusa kodu, seega töötame kogu projekti jaoks täiesti tasuta – kogu kogutud raha läheb Kaido maja tarbeks. Seega ei kuuluta me ka välja klassikalist hanget, vaid loodame leida kaasamõtlevaid koostööpartnereid, kes on nõus ka omalt poolt õla alla panema. Siiani on pakutud mitmeid materjale jm, mille kohta on meil olemas vastav nimekiri.

Käesoleva pöördumisega soovime leida firmasid, kes suudaksid peatöövõtu/projektijuhtimise korras pakkuda alltoodud kriteeriumite alusel parima kohandatava (tüüp)lahenduse parima võimaliku hinna ja kokkuvõttes parima võimaliku (k.a. ehituse kestus) ehk soovitavalt „võtmed kätte“ tulemusega. Kogu protsess on täiesti avatud, seega oleme valmis asjatundlike ettepanekute alusel tingimusi täpsustama. Lõpliku otsuse koostööpartnerite valikul langetab fondi nõukogu ja juhatus koostöös vanaema kui Kaido eestkostjaga, pärast kõigi laekunud ja täpsustatud pakkumiste analüüsi ja läbirääkimisi.

Esmateave:

  • Hoone tüüp: 80-100 m2 suuruse netopõrandapinnaga ristkülikukujuline viilkatuse ja terrassiga, 1-korruseline pliidi- ja ahiküttega (pere soovil), kahe magamistoa, köögi, elutoa-söögitoa, pesuruumi, majapidamisruumi ning panipaigaga kaasaegne energiasäästlik elumaja.
  • Ehituse/paigalduse eeldatav aeg: suvi 2014. Pere palvel soovime korraldada ehituse kiirelt ja efektiivselt, mistõttu on eelistatud element/moodulmaja või välisvooderdusega palkhoone.

Koostööpakkumisi ootame 22. aprillini!

Täpsema info saamiseks palume võtta ühendust aadressil: info@lastefond.ee.