Laupäeval, 7. aprillil korraldab SA Tartu Sport A. Le Coq spordimajas taas sporditarvete laada, kuhu oodatakse oma spordivahendeid müüma-ostma kõiki spordihuvilisi tartlasi. Ka seekord toimub heategevusmüük Lastefondi toetuseks, müügile on oma spordiriideid annetanud tuntud sportlased.

„Esimene kasutatud sporditarvete laat õnnestus hästi ja loodame, et huvilisi jagub nüüdki. Kui eelmisel korral oli minevaim kaup suusad-uisud, siis sellel laadal kaubeldakse ilmselt rohkem kevadsuvise hooaja spordivarustusega,“ rääkis laada korraldaja SA Tartu Sport juhatuse liige Eve Lill.

Mitmed tuntud sportlased on annetanud oma riideid laadal TÜ Kliinikumi Lastefondi toetuseks korraldatava heategevusmüügi jaoks. Muude esemete seas lähevad müüki näiteks Aleksander Tammerti koondisedress ja TÜ korvpallimeeskonna liikmete särgid ja jalatsid ja Raul Musta sulgpallireketi kott ja muud esemed. Heategevusmüügiks saavad oma sporditarbeid annetada kohapeal ka kõik soovijad, samuti läheb Lastefondi toetuseks raha, mis saadakse linna spordihoonetesse unustatud esemete müügist. Esemed, millele viimase aasta jooksul pole omanikku leitud, müüakse maha ühe-eurose hinnaga.

Taaskasutuslaadale oodatakse müüma eraisikuid. Müümine on laadal tasuta ja kohapealt saab müügilauad.

Kasutatud sporditarvete laat kestab A. Le Coqi spordimajas, Ihaste tee 7, kell 11-14.