Eesti Vabariigi 100. aastapäeva künnisel soovib TÜK Lastefond teha EV100 programmi ja oma teist aastat järjest toimuva põhikampaania Üleannetus raames Eesti riigile kingituse, mille teostamiseks palub abi käsitöö- ja meisterdushuvilistelt. 

TÜ Kliinikumi Lastefond korraldab 2018. aastal teist korda põhikampaaniat Üleannetus, mille eesmärk on koguda annetusi raskelt haigetele lastele, muuta riigi tasandil ravivõimaluste rahastamise poliitikat ja jõuda suurema hulga abivajajateni. Kuna TÜK Lastefondi sümbol ja maskott on Mõmmik, siis ühendasime need kaks ja tekkis idee kinkida kõikidele Eesti kohalike omavalitsuste sotsiaalosakondadele üks Üleannetuse Mõmmik.

Kingitavate Üleannetuse Mõmmikute eesmärk on aidata kohalike omavalitsuste ametnikel meeles pidada, et kui riiklik rahastus mõne lapse haigusega seotud kulusid osaliselt või täielikult ei kata, on võimalik abi vajav pere suunata TÜK Lastefondi poole.

Kingiidee teostamiseks ootab TÜK Lastefond appi tegusaid inimesi ja organisatsioone, kes soovivad osaleda Üleannetuse Mõmmikute valmistamisel.

Üleannetuse Mõmmiku suurus võiks jääda 10-30 cm vahele. Pealismaterjalina palume kasutada lõnga või kangast, täitematerjalina vatiini või kerakiudu. Värvidele ja kujule piiranguid ei ole. Üleannetuse Mõmmiku külge palume kinnitada väikese kaardi (maksimaalselt visiitkaardi suurune) informatsiooniga, kes on selle valmistanud ja soovi korral ka oma head mõtted.

Kingituste valmimise tähtaeg on 28.02.2018.

Oleme südamest tänulikud ja rõõmsad, kui soovite haigete laste abistamisel kaasa lüüa ja osaleda Üleannetuse Mõmmikute valmistamisel.

Kingime Eesti riigile tervemad lapsed!

Palun anna TÜK Lastefondile SIIN oma osalemissoovist teada hiljemalt 26.01.2018.

Kontaktisik:

Kaiu Kostabi

+372 53 068 568

kaiu.kostabi@lastefond.ee