TÜ Kliinikumi Lastefond alustas koostööd ettevõttega Cuddlings OÜ, kes annetab igalt müüdud Cuddlings trööstiplaastrite combolt 50% fondile, et toetada asenduskodu lastele psühholoogilise toe võimaldamist.

Cuddlings OÜ juhatuse liige Marian Kund nendib, et idee Lastefondiga koostöös on tal koguaeg mõttes mõlkunud – varem polnud aga lihtsalt sobivat väljundit. “Kui minu teed ristusid Cuddlingsitega, siis küpses idee valmis ning saigi välja mõeldud, kuidas saaksime omalt poolt Lastefondile oma pisikese panusega abiks olla. Iga panus on oluline ning usun, et pisikestest trööstiloomadest saavad palju rõõmu kõik väiksemad ja suuremad sõbrad.”

Kuna Cuddlingsi tooted ja idee toetab ennekõike psühholoogiliselt, siis otsustas ettevõte suunata toetuse asenduskodu lastele psühholoogilise abi andmise toetuseks.

Cuddlings trööstiplaastrite combo ostmusega on võimalus teha üks heategu ning lohutada paljusid abi vajavaid lapsi! Cuddlings trööstiplaaster on tilluke sõber, kes lohutab kui laps on haiget saanud, kardab pimedust või hambaarstile minekut. Abimees igaks olukorraks! Pakis on kaheksa karvase pealispinnaga plaastrit kuue erineva tegelasega. Saa tuttavaks karu Mamsi, panter Siniberti, pärdik Ahvi Pahvi, põrsas Lilly Adoria Roosa ja jäneskoertega Siin & Seal!