window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-35566908-47');

E-kaardid

  • Jõulukaart ”Jääkaru” on illustreerinud ning Lastefondile annetanud raamatukunstnik Catherine Zarip, kes on kujundanud üle 100 lasteraamatu ning pävinud kümneid olulisi auhindu. Catherinel oli lapsena tuleviku osas kaks unistust – saada kosmonaudiks või illustraatoriks. Soovides soetada seda e-kaarti, kirjutage palun aadressil info@lastefond.ee. Jõulukaartide müügitulu suuname haruldaste haigustega laste toetuseks.
  • Jõulukaart ”Talvetrall” on illustreerinud ning Lastefondile annetanud raamatukunstnik Catherine Zarip, kes on kujundanud üle 100 lasteraamatu ning pävinud kümneid olulisi auhindu. Catherinel oli lapsena tuleviku osas kaks unistust – saada kosmonaudiks või illustraatoriks. Soovides soetada seda e-kaarti, kirjutage palun aadressil info@lastefond.ee. Jõulukaartide müügitulu suuname haruldaste haigustega laste toetuseks.
  • Lastefondist abi saanud andekas noor kunstnik, 15-aastane Mirtel Maasikas on illustreerinud unistustest ja nende täitumisest kantud, pisut ehk isegi müstilise kuid samas särava kaardi, mis kannab nime ”Videvik” Soovides soetada seda e-kaarti, kirjutage palun aadressil info@lastefond.ee. Jõulukaartide müügitulu suuname haruldaste haigustega laste toetuseks.

Title

Go to Top