Meie oleme Sihtasutuse Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi vabatahtlikud ja huvilised. Selleks, et saaksime ise üksteise tegemistega kursis olla ning neist ka meie sõpradele rääkida, otsustasime hakata ajaveebi kirjutama.

SA TÜK Lastefond on 2000. aastal rajatud heategevusorganisatsioon, mille peamiseks tegevusalaks on erinevate kampaaniate kaudu annetuste kogumine laste ravi toetuseks ja igapäevaelu parandamiseks. Praegu tegeleme aktiivselt mitmete projektidega, näiteks insuliinipumpade ja püsiannetuskampaaniaga.

Kui Tartus on vabatahtlikud koos käinud juba mitu aastat, siis Tallinnas algas tegevus alles juunis, kuid juba on sealsed vabatahtlikud nii tublid, et korraldavad ise värbamiskampaaniaid.

Kohe varsti, 14. novembril tähistame oma 11. sünnipäeva. Selleks koguneme päeval lastekliinikusse, kus kuulame Allikabändi, täname oma toetajaid, vaatame haiglas ringi ning joome ühiselt kohvi ja sööme kringlit.

Samal päeval tähistame ka rahvusvahelist diabeedipäeva. Kõigis Selverites üle Eesti mõõdavad arstitudengid inimestel veresuhkrut, et ennetada ning varakult avastada diabeeti. Sel ajal oleme nendega kaasas, räägime diabeedist ja Lastefondist.

Kuid peale nende kahe ettevõtmise on meil plaanis veel mitu-mitu üritust. Eilsel koosolekul näiteks kõnelesime Maarja külas korradatavast diskost, Intellektikale minekust ja muudest uutest plaanidest.

Pai lugeja! Oleme avatud igasugusele tagasisidele! Kirjutage palun, mida võiksime siia veel kirjutada või ette võtta.

Merle