Käesoleva aasta 14. novembrist kuni uue aastani toimub Selverites üle Eesti 15. korda heategevuskampaania “Koos on kergem”, mille raames toetab toidupood klientide ja koostööpartnerite abiga üle Eesti kohalike haiglate laste- ja sünnitusosakondi.

Tartu maakonnas kogutakse kampaaniaga raha SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile, et soetada Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliiniku laste ja noorukite arendus- ja taastusravi keskusele teraapialaud, liikumislaud ning kaldteega trepp liikumise parandamiseks ning lihaste treenimiseks.

Haiglale vajalikku Bobath teraapialauda kasutatakse enamasti neuroloogilise kahjustusega laste testimiseks ja treeningute läbiviimiseks. Koos kolme erineva kõrgusega käetugedega liikumisrada HP Cosmos treeningsüsteem annab aga võimaluse treenida ajukahjustusega lapsi vertikaalasendis liikuma (liikumist tunnetama). Kaldteega trepp on teraapiavahend, mille eesmärk on erinevas vanuses laste liikumismustrite parandamine ja lihastreening.

Selveriga üheskoos saavad abikäe ulatada kõik kaupluse külastajad, ostes kassast kampaaniašokolaad või poest Mesikäpa, Tartu Milli, Gourmante või Sensodyne’i tooteid. Lisaks annetab Selver igalt ostukorvilt kohalikele haiglatele 1 sendi. Annetusi on võimalik poetada ka Selverites asuvatesse korjanduslaegastesse.

VAATA, mida toetab Selver sinu kodukandis ja millised on plaanid toetusraha kasutamiseks.