Juba kolmandat aastat on Tartu Rattarallil kohal SA TÜ Kliinikumi Lastefondi vabatahtlikud, kes sisustavad laste aega, organiseerides neile nii laupäeval kui pühapäeval erinevaid tegevusi. Lastefondi telgis on võimalik joonistada, meisterdada, mängida ja lihtsalt toredalt aega veeta.

Lastefondi vabatahtlikud koos Mõmmikuga on kohal nii 26. mail toimuval SEB 31. Tartu Rattaralli lasteüritusel kui ka 27. mail Tartu Rattaralli põhisõitudel. Laupäeval toimuval maskottide võidusõidul sõidab koos teiste vahvate sõpradega raja tõukerattal läbi ka Lastefondi Mõmmik. Lisaks on Lastefondi telk ametlikuks kohtumispaigaks kaduma läinud lastele ja nende vanematele.

Peale selle, et Lastefondi vabatahtlikud tegelevad kõige pisematega, on 2012. aasta eesmärgiks koguda Klubi Tartu Maratoni spordisündmuste raames toetusi kõnniraja juurde kuuluvate rakmete ostuks Tartu Ülikooli Kliinikumi laste ja noorukite arendus- ja taastusravi keskusesse. Rakmete maksumuseks on ligi 5000 eurot. Oma panuse saab igaüks anda Klubi Tartu Maratoni spordiüritustel Lastefondi annetuskastidesse, et üheskoos korda saata üks suur heategu!