Laupäeval, 1. juunil toimuvad SEB 32. Tartu rattaralli lastesõidud. Neljandat aastat on üritusel kohal ka SA TÜ Kliinikumi Lastefond. Sel korral pakuvad Lastefondi vabatahtlikud koos Vanemuise Kollaste Kassidega fondi telgis lastele võimalust meisterdada, joonistada, mängida ning toredalt aega veeta.

Lastefondi vabatahtlikud koos Mõmmikuga on kohal 1. juunil toimuval SEB 32. Tartu rattaralli lasteüritusel ning pühapäevasel rattarallil saadab Mõmmik teele ka suured spordisõbrad. Sel aastal on fondil abiks Vanemuise teatri Kollased Kassid. Tegu on aktiivsete noortega, kes vabatahtlikutööna käivad lastega erinevatel üritustel ning lastekliinikus meisterdamas, mängimas ja teatrielu tutvustamas.

Laupäeval toimub maskottide võidusõit, kus koos teiste vahvate sõpradega on stardis ka Lastefondi Mõmmik. Lisaks on Lastefondi telk ametlik kohtumispaik kaduma läinud lastele ja nende vanematele.

Peale selle, et Lastefondi vabatahtlikud tegelevad kõige pisematega, on 2013. aasta eesmärgiks koguda Klubi Tartu Maratoni spordisündmuste raames annetusi reumahaigete laste ravivesivõimlemise toetuseks. Oma panuse saab igaüks anda Klubi Tartu Maratoni spordiüritustel Lastefondi annetuskastidesse, et üheskoos korda saata üks suur heategu!