Veebruarikuu jooksul viis Tartu Kaubamaja keskus läbi kampaania „Tee südasoojaks“, mille raames müüdi Lastefondi puuetega laste hoiukodude projekti toetuseks Kubja ürditalu Kogu pere teesid. Sooja südamega ostjate abiga koguti nii 2376 eurot.

Tartu Kaubamaja keskuse tegevjuht Marju Jeedas tunnistab, et neil on hea meel Lastefondiga koostööd jätkata ning anda oma panus puuetega laste ja nende perede aitamiseks. „Täname väga kõiki Tartu Kaubamaja keskuse kliente ja kauplusi, kes meie heategevuskampaaniast osa võtsid ja kes aitasid kaasa projekti õnnestumisele,“ sõnas ta.

Igalt 2-eurot maksnud teepakilt läks 1 euro Lastefondile. Kõik kampaania kulud ja osaliselt ka teepaki kulud kattis Tartu Kaubamaja keskus, mis on Lastefondiga edukalt koostööd teinud ja puudega lapsi toetanud juba 2009. aastast.

Teepakkide müügist saadud tulu suunatakse Lastefondi 2014. aasta põhikampaania «Unistuste puhkus» tarbeks, millega kogutakse raha raske ja sügava puudega lastele hoiukodude loomiseks. Esimene selline hoiukodu avati 17. märtsil Tartus Käopesa perekodus ning järgmine juba juunikuus Pärnus.