Juba mitmendat aastat on Tartu Jooksumaratonil kohal SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi vabatahtlikud, kes aitavad sisustada kõige pisemate aega pakkudes neile Lastefondi telgis huvitavaid tegevusi nii laupäeval, 12. mail Tähtvere Spordikeskuses kui pühapäeval, 13. mail Tartumaa Tervisespordikeskuses. Lastel on võimalus meisterdada emadepäeva kaarte, joonistada ning mängida. Rõõmu pakub ka Lõunakeskuse batuut.

Lastefondi vabatahtlikud koos Mõmmikuga on kohal nii 13. mail toimuval SEB 30. Tartu Jooksumaratonil Elvas kui ka 12. mai lasteüritustel Tähtvere Spordipargis. Pühapäeval on Jooksumaratoni 10 km stardi- ja 23 ning 10 km finišialasse korraldatud ka lastehoid. Sportima tulnud vanemad saavad oma lapsed jätta Lastefondi vabatahtlike ja Mõmmiku valvsa pilgu alla Lastefondi telki. Nii saab vahvat ja sportlikku kevadpäeva nautida kogu pere! Lisaks on Lastefondi telk ka ametlikuks kohtumispaigaks kaduma läinud lastele ja nende vanematele.

Peale selle, et Lastefondi vabatahtlikud tegelevad kõige pisematega, on 2012. aasta eesmärgiks koguda Klubi Tartu Maratoni spordisündmuste raames toetusi kõnniraja juurde kuuluvate rakmete ostuks Tartu Ülikooli Kliinikumi laste ja noorukite arendus- ja taastusravi keskusesse. Rakmete maksumuseks on ligi 5000 eurot. Oma panuse saab igaüks anda Klubi Tartu Maratoni spordiüritustel Lastefondi annetuskastidesse, et üheskoos korda saata üks suur heategu!

NB! Lastehoiuks palume soovijatel oma lapsed eelregistreerida e-posti teel: maria@lastefond.ee.