Dekoratiivtaimede kasvatusega tegelev ettevõte Flores Aed soetas oma partnerile juubelikingituseks SA TÜK Lastefondi heategevusliku kinkekirja, millega tehti haigete laste toetamiseks 200 euro suurune annetus.

Ettevõtte juhi Peep Prommi sõnul on juhtkond juba pikemat aega mõlgutanud mõtet asjade asemel heategu kinkida, seega ei olnud otsust väike heategu teha kuigi raske langetada. “Kuna kingi saajaks on Tartu ettevõte, soovisime teha ka annetuse Tartuga seotud heategevusorganisatsioonile. Lastefond on minu arvates selleks just sobiv organisatsioon, kes oskab annetusi abivajajatele suunata,” selgitas ta.

Heategevuslik kinkekiri tähistab kingituse ostmise asemel haigete laste toeks tehtud annetust ning selle väärtuse saab iga kinkija ise valida.

Kinkekirja soetamiseks ei ole vaja teha muud, kui kanda sobivad suuruses summa SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi annetuskontole ning saata ülekannet tõendav dokument aadressile lastefond@lastefond.ee. Seejärel saadetakse kingitegija e-mailile vastu ilusa kujundusega kinkekiri, mille saab kas ise kingikotti pistmiseks välja printida või elektroonselt läkitada.