SELVER annetas Eesti haiglate lasteosakondadele kokku 101 500 eurot, 10 500 eurot sellest TÜK Lastekliinikule vajaliku taastusraviseadme soetamiseks.
Heategevuskampaaniaga “Koos on kergem” kogusid kõik Selveri kauplused üle Eesti raha oma maakonna haigla laste- või sünnitusosakonnale. Enam kui kahe kümnendi jooksul on Selver koos heade Eestimaa inimestega annetanud lastehaiglatele või haiglate laste- ja sünnitusosakondadele ligi 1,4 miljonit eurot.
“Meil on au olla Eesti ühe pikima traditsiooniga heategevuskampaania eestvedajaks. Kampaania eesmärgiks on aidata kaasa laste tervishoiu parandamisele ning kutsuda ühiskonda kaasa aitama ja märkama. Heade klientide, Selveri töötajate ja koostööpartnerite abiga täidame seda missiooni juba 21. korda,” ütles Selveri juht Kristi Lomp.
TÜ Kliinikumi lastekliiniku füsioterapeudi Karin Tammiku sõnul on liikurrada väga vajalik abivahend kardiorespiratoorsete probleemidega või muudest haigusseisunditest tingitud madala füüsilise jõudlusega laste aeroobse vastupidavuse taastamiseks.
Samuti on sellega võimalik arendada, parandada ja taastada kõnnimustrit ortopeediliste, traumatoloogiliste või neoromuskulaarsete probleemidega lastel. Liikumisrada saab kasutada ka füüsilise võimekuse hindamiseks. Liikurrajal saab treenida nii kõndi kui ka jooksu ning hiljem on võimalik sellele juurde tellida ka kõnnianalüüsi- ning interaktiivse kõnnitreeningu süsteem.
Selveri heategevuskampaania “Koos on kergem” kestis perioodil 14.11.2023–31.12.2023. Selveri klientidel oli kampaania raames võimalik annetada ostes heategevustooteid – helkuri või jõuluehte, annetades kaupluses sularaha ning skaneerides SelveEkspressi puldil heategevusliku koodi.
Selveri koostööpartnerid Kalev, Prike, Tartu Mill ja Colgate osalesid kampaanias oma toodetega: Kalevi Legendide sarja šokolaadide, Vittel vee, Tartu Milli ja Colgate’i toodetega, mille ostudelt kogunes raha annetusfondi. Lisaks toetas Selver kampaaniat igalt ostukorvilt omapoolse panusega.
AITÄH, ET AITATE MEIL AIDATA! 🙏
IGA LAPS LOEB! ❤️