Swedbank andis tänavu jõuludel heategevusse pea 1,7 miljonit krooni ning selle jagasid hääletuse tulemusena laiali Swedbanki enda töötajaid. Igal töötajal oli üks hääl, mille sai suunata just endale kõige südamelähedase toetamiseks. Võimalik oli valida 20 organisatsiooni vahel, kes on samas ka annetuskeskkonna liikmed.

SA TÜK Lastefond kogus 3% häältest ehk 50 610 krooni emade kogemusnõustamiseks. Kogemusnõustamine on mõeldud enneaegse või erivajadusega lapse sünnitanud emadele ja teistele pereliikmetele, aidates parandada nende perede toimetulekut ja elukvaliteeti ning ennetada erinevaid sotsiaalseid probleeme.

Kõige rohkem hääli sai SOS Lasteküla Eesti Ühing, mis pakub püsivat perekonda ja kodu vanemliku hoolitsuseta lastele. Nemad saavad 354 270 krooni. 12% häältest ehk 202 440 krooni läheb Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondile loote diagnostikasüsteemi ostmiseks. Võrdselt kogusid hääli (7%) Eesti Vähiliit ja Eesti Loomakaitse Selts, kes mõlemad saavad jõulukingiks 118 090 krooni.

Annetuskeskkonna kohta saab lisainfot Swedbanki “Ma armastan aidata” lehel Facebookis www.facebook.com/armastanaidata ja Swedbanki kodulehelt.