Oma 16. sünnipäeva tähistas Lastefond traditsiooniliselt mitu päeva meeleolukalt ja läbi erinevate aktsioonide annetusi kogudes.

14. novembril aset leidnud protsendipäeval annetasid rida ettevõtteid osa oma päevakäibest või teatud toodete müügist Lastefondile. Seega said oma panuse anda ka kliendid, kes külastasid järgmisi kohti: restoran Polpo, hotellid Pallas ja London, Tassikookide Tartu kohvik, Solarise keskuse Gustav Gastro Cafe, Magaziini Tartu pood, Gotsu, Ränduri pubi ning Looduspere, Sõõrikukohvik, Uus Apteek, Koduekstra ja Werner.

17. novembril tunnustas Lastefond oma sünnipäevapeo tuluõhtusöögil pidulikult häid koostööpartnerid. Välja anti aasta heategija, sotsiaaltöötaja ja kohaliku omavalitsuse tiitlid ning eripreemia.

17. novembril tunnustas Lastefond oma sünnipäevapeo tuluõhtusöögil pidulikult häid koostööpartnerid. Välja anti aasta heategija, sotsiaaltöötaja ja kohaliku omavalitsuse tiitlid ning eripreemia. Foto: Ljudmilla Kuhto.

Aasta heategija, veebiarendusfirma Opus Online sponsoreerib Lastefondi tasuta uue kodulehekülje valmistamisega.

Aasta heategija, veebiarendusfirma Opus Online sponsoreerib Lastefondi tasuta uue kodulehekülje valmistamisega. Pildil ettevõtte esindaja Kristjan Tamme. Foto: Ljudmilla Kuhto.

Teine aasta heategija tiitel läks fondi vahendusel kliinikumi laste- ja sünnitusosakonna heaks aastaid kampaaniaid korraldanud Selverile. Auhinna võttis vastu turundusjuht Triin Kaare.

Teine aasta heategija tiitel läks fondi vahendusel kliinikumi laste- ja sünnitusosakonna heaks aastaid kampaaniaid korraldanud Selverile. Auhinna võttis vastu turundusjuht Triin Kaare. Foto: Ljudmilla Kuhto.

Aasta kohaliku omavalitsuse tiitli pälvis Väätsa vald. Tunnustuse võttis vastu esindaja Heigo Laaneoks. Foto: Ljudmilla Kuhto.

Eripreemia pälvis Bigbank, kes on võtnud südameeasjaks aidata Lastefondi uute püsiannetajate värbamisel. Pildil Lastefondi nõukogu esimees Küllike Saar.

Eripreemia pälvis Bigbank, kes on võtnud südameeasjaks aidata Lastefondi uute püsiannetajate värbamisel, ning aasta sotsiaaltöötajaks tituleeriti TÜK lastekliiniku sotsiaaltöötaja Helve Maripuu. Kahjuks ei õnnestunud laureaatidel tuluõhtusöögil osaleda ning nad said tiitlid kätte hiljem. Pildil Lastefondi nõukogu esimees Küllike Saar. Foto: Ljudmilla Kuhto.

Tänuüritusel lustisid nii koostööpartnerid kui tublid vabatahtlikud.

Tänuüritusel lustisid nii koostööpartnerid kui tublid vabatahtlikud. Foto: Ljudmilla Kuhto.

Radisson Blu Hotel Olümpias toimunud heade koostööpartnerite tänuürituse annetussumma kujunes lisaks osalejate annetustele ka läbi viidud heategevusliku oksjoni tuludest.

Radisson Blu Hotel Olümpias toimunud heade koostööpartnerite tänuürituse annetussumma kujunes lisaks osalejate annetustele ka läbi viidud heategevusliku oksjoni tuludest. Foto: Ljudmilla Kuhto.

Helded sünnipäevakülalised soetasid enampakkumiselt Eesti kunstnike ja disainerite loomingut kokku 5855 euro eest.

Helded sünnipäevakülalised soetasid enampakkumiselt Eesti kunstnike ja disainerite loomingut kokku 5855 euro eest. Foto: Ljudmilla Kuhto.

Külalisi rõõmustasid etteastega Mikk Saar ja Tanja

Külalisi rõõmustasid etteastega Tanja ja Mikk Saar. Foto: Ljudmilla Kuhto.

Õhtut juhtisid karismaatilised vennad Piusid.

Õhtut juhtisid karismaatilised vennad Piusid. Foto: Ljudmilla Kuhto.

Meeleolu lõid Anu-Mari Uuspõld ja pianist Irina Oja.

Meeleolu lõid Anu-Mari Uuspõld ja pianist Irina Oja. Foto: Ljudmilla Kuhto.

Kokku kogus Lastefond oma sünnipäevakingituseks ligi 11 000 eurot, millega on  võimalik toetada oma haiguse tõttu erinevaid teraapiaid (hipo-, tegevus-, muusika- või  füsioteraapiat) vajavaid lapsi. AITÄH KÕIGILE!

Kokku kogus Lastefond oma sünnipäevakingituseks ligi 11 000 eurot, millega on võimalik toetada oma haiguse tõttu erinevaid teraapiaid (hipo-, tegevus-, muusika- või  füsioteraapiat) vajavaid lapsi. AITÄH KÕIGILE! Foto: Ljudmilla Kuhto.