Eedeni kaubanduskeskuses asuv spordiklubi Fitlife võimaldab Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi vabatahtlikel käia 75% soodsamalt nii rühmatreeningutes kui ka jõusaalis, mis annab vabatahtlikele palju energiat ja motivatsiooni haigete laste aitamiseks.

Lastefondi sponsorlussuhete juhi Kätlin Lindsaare sõnul sai koostöö spordiklubiga Fitlife alguse 2014. aasta oktoobris ja kestab edasi ka tänavu. „Mõte teha koostööd spordiklubiga tuli Lastefondi vabatahtlikelt. Minu ülesanne jäi otsida koostööpartner. Kirjutasin sellest Eedeni spordiklubi Fitlife juhatajale Jaanus Lahele, kes oli nõus Lastefondi vabatahtlikele pakkuma võimalust sportida klubis 75% soodsamalt.”

Kätlin Lindsaar ütleb, et spordiklubi külastamine soodsama hinnaga on Lastefondi vabatahtlikele heaks võimaluseks ennast motiveerida ja trenni minna. „Lisaks sellele, et trennis on võimalik saada füüsiliselt heasse vormi, annab see ka hea tuju. Terves kehas on terve vaim!”

Fitlife Tartu juhataja Jaanus Lahe sõnul on temal rõõm toetada Lastefondi tegemisi. „Tekkis suurepärane võimalus anda omapoolnem panus niivõrd südamlikule ja ilusale ettevõtmisele ning teeme seda hea meelega.”

Lastefondi vabatahtlike ja töötajate muljed

Sandra Liiv – Lastefondi tegevjuht
Minule on jäänud spordiklubist Fitlife positiivsed muljed ja olen saanud toredaid treeningelamusi. Mulle meeldib spordiklubi töötajate soe ja sõbralik suhtumine, kõigist kiirgab positiivset ellusuhtumist. Samuti on kõik treenerid omanäolised ja mõnusad.

Olen külastanud Stripdance, Bodybalance ja jooga rühmatreeninguid. Kõige rohkem olen nautinud joogatrenne, sest tegemist on mulle südamelähedase treeninguga ja treener on nendes tundides pööranud kõigile osalejatele piisavalt tähelepanu ning vajadusel korrigeerinud asendeid ja jälginud, et keegi ei teeks endale liiga.

Üritan spordiklubi trennidesse jõuda 2-3 korda nädalas. Ma arvan, et see on väga suureks eeskujuks teistele spordiklubidele, et nad heategevusfondi niimoodi armsalt toetavad.

Eveli Ilves – Lastefondi arendusjuht
Muljed spordiklubist Fitlife on olnud ainult positiivsed. Alati võtab mind spordiklubisse sisenedes vastu rõõmus ja naeratav teenindaja. Treenerid on olnud samuti väga toredad, kellega olen kokku puutunud. Pole ühtegi halba sõna öelda, ikka kiidusõnu.

Mõmmik teab, et sport toob terviseOlen osalenud Bodybalance rühmatreeningutes ja ühe korra YogafunC treeningus. Bodybalance aga meeldis kohe nii väga, et tänaseks käingi ainult Bodybalance treeningutes, kus on minu jaoks kõik kuidagi paigas. Lähen sealt väga mõnusa enesetundega ja uue trenni ootusega ära.

Käin trennis keskmiselt 2-3 korda nädalas. Mul on väga hea meel, et Fitlife՚il ja Lastefondil on selline vahva koostöö ning vabatahtlikud saavad soodsalt trennis käia. Minule oli see igatahes motivaatoriks, sest juba kaua on olnud plaanis trenniga alustada.

Maria Mandri – Lastefondi vabatahtlik
Spordiklubist Fitlife on mulle jäänud väga positiivne mulje. Treenerid on alati energilised, rõõmsameelsed ning innustavad. Treeningud on huvitavad ja väljakutset pakkuvad. Mul on väga hea meel, et Lastefondi vabatahtlikel avanes võimalus käia soodsalt trennis.

Olen osalenud Bodybalance ning Stripdance rühmatreeningutel. Need treeningud on väga erinevad ja annavad erineva emotsiooni. Bodybalance annab meelerahu ja lõõgastust, Stripdance aga suure koguse rõõmsameelsust ja energiat.

Ma arvan, et alates eelmise aasta oktoobri lõpust olen spordiklubis käinud umbes 13-16 korda.

Kätlin Lindsaar – Lastefondi vabatahtlik
Spordiklubist Fitlife on jäänud väga positiivsed muljed. Klienditeenindajad on sõbralikud ja abivalmid. Spordiklubi treenerid on professionaalsed ja motiveerivad. Lisaks meeldib, et treeningplaan on väga paindlik. Trennis saab käia nii hommikul, õhtul kui ka nädalavahetusel.

Tulge võimlemaMina olen osalenud Bodyvive, Bodypump, Bodycombat, Bodystep, Freestyle spin ja Zumba rühmatreeningutes. Üks minu lemmikutest on Zumba, sest olen tantsimisega tegelenud juba väikesest peale. See on minu jaoks hea võimalus päevamured unustada ning pühendada tunnike enda meelistegevusele. Lisaks meeldib mulle ka Bodypump, sest seal saab treenida lihasvastupidavust. See on nii hea tunne, kui sa suudad iga järgmise trenniga teha näiteks rohkem kätekõverdusi või kangiga tõsteid.

Olen külastanud spordiklubi päris palju, 2-4 korda nädalas. Mulle meenus taas spordiklubis käimisega, kui mõnus on ennast liigutada ja trenni teha. Trennis käimine oli mõni aeg tagasi jäänud ülikooliõpingute pärast unarusse. Nii tore, et tekkis hea võimalus, mis andis mulle trennis käimise pisiku tagasi!

Loo autor: Kaidi Koort