SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi vabatahtlikud koos maskott Mõmmikuga on kohal Tartu Rulluisumaratonil, et korraldada lastele erinevaid põnevaid tegevusi ja koguda annetusi laste ravitingimuste parandamiseks.

Laupäeval, 11. augustil toimuval SEB 6. Tartu Rulluisumaratoni lasteüritusel Tartus on Lastefondi telgis võimalik joonistada, meisterdada, mängida ja lihtsalt toredalt aega veeta. Lisaks on Lastefondi telk ametlikuks kohtumispaigaks kaduma läinud lastele ja nende vanematele. Mõmmik on lapsi ergutamas ka 12. augustil Tartu Rulluisumaratoni lastesõitudel Jõgeval.

Peale selle, et Lastefondi vabatahtlikud tegelevad kõige pisematega, on 2012. aasta eesmärgiks koguda Klubi Tartu Maratoni spordisündmuste raames toetusi kõnniraja juurde kuuluvate rakmete ostuks Tartu Ülikooli Kliinikumi laste ja noorukite arendus- ja taastusravi keskusesse. Rakmete maksumuseks on ligi 5000 eurot. Oma panuse saab igaüks anda Klubi Tartu Maratoni spordiüritustel Lastefondi annetuskastidesse, et üheskoos korda saata üks suur heategu!