Järgides Agu Sihvka eeskuju alustan kõige tähtsamast. Et kõik ausalt ära rääkida, pean ma alustama sellest, et Lastefond on olnud minu jaoks südameasi. Ma olen tänulik kõigi nende kogemuste, sealhulgas selle eest, et olen pidanud õppima toime tulema laste kurbade lugudega ning leidma sisemist jõudu, olemaks tänulik võimaluse eest neid abistada. Ma hindan ja austan südame põhjani oma vabatahtlikke, kes on nii palju oma vaba aega ja tahet panustanud, et laste ravitingimuste parandamisele kaasa aidata. Ma võtaksin mütsi maha iga inimese ees, kes on otsustanud
Lastefondile anda iga kuu 5 eurot või enamgi, et saaksime lapsi rohkem ja paremini toetada.

Arvan, et see viimane aasta heategevusmaastikul on näidanud mõningaid väga huvitavaid arenguid. Ühelt poolt on väga palju positiivset: inimesed on üha teadlikumad võimalustest, kust ja kuidas hädas olles abi leida ja saada. Teisalt on heategevust väga palju ning see paneb annetaja olukorda, kus ennem kellegi toetama hakkamist tuleks hoolikalt läbi mõelda, millise heategevusorganisatsiooni missioon on annetajale kõige südamelähedasem. Usun, et annetajate läbimõeldud valik annetuse tegemisel on üks järgmise aasta suur väljakutse kõigile heategijatele.

Soovin südamest kogu Lastefondi perele palju jõudu ja jaksu laste ning nende perede toetamises laste ravitingimuste parandamisel ning riigisüsteemides lünkade täitmisel! Ja lõpetan oma sõnavõtu siin blogis Mõmmiku luulekonkursile laekunud luuletusega 11 aastaselt Liisa Oksalt.

Usun, et hea tuleb ringiga tagasi – headuseringiga.
Pole teist tunnet, mis asendaks seda, kui oled teinud kellelegi head.
Me oleme kõik seal ringis, sest hea tuleb ringiga tagasi – headuseringiga!
Kohtume seal!

Sandra Liiv,
tegevjuht 2014-2015