1. mail algas „Teeme ära!“ talgute käigus Lastefondil kampaania püsiannetajaskonna suurendamiseks 500 inimese võrra.

Ahvatlevaid pakkumisi erinevate talgute ja korrastustööde näol oli palju, kuid meie vabatahtlikud otsustasid korraldada hoopiski oma talgud ning koguneda laupäeval Ülikooli kohvikusse, et leida Lastefondile lisajõudu püsitoetajaskonna näol. Nimelt, helistati ja kirjutati oma sõpradele ja tuttavatele, et uurida, kas ka nemad oleksid valmis heategevusse oma panuse andma ja püsiannetuse tegema. Rõõm on tõdeda, et päris paljud neist olid.

Esialgsete andmete kohaselt suurenes Lastefondi püsiannetajaskond esimese päevaga tubli 48 liikme võrra. Kuid usume, et see on alles algus, kuna kampaania kestab terve maikuu ja kutsume jätkuvalt üles kõiki häid inimesi püsiannetust tegema. Seega, head lugejad, ka teie olete oodatud meie püsiannetajaskonnaga liituma!

Püsiannetus iseenesest tähendab seda, et internetipangas on võimalik teha Lastefondile püsikorraldus enda poolt valitud summaga. Iga inimese panus on oluline, sest kui näiteks 500 püsiannetajat annavad kõik kuus 25 krooni, on juba koos 12 500 krooni, millega oleks võimalik laste heaks palju ära teha.

Püsiannetused on Lastefondis eriti hinnatud, kuna saame sel juhul arvestada, et teatud summa on alati kindlalt olemas. Sellest sõltuvad eriliselt just taastusravi ja pidevat igakuist abi vajavad väikesed patsiendid, kelle toetamisega fond tegeleb. Rohkem infot käimasolevate toetusprojektide kohta leiab meie kodulehelt www.lastefond.ee.

31. mail teeme kokkuvõtted talgute tulemustest, loodame väga, et eesmärk saab täidetud ja seeläbi lastele edaspidi veelgi paremad ravivõimalused tagatud.