On hea meel tõdeda, et veel kaks ettevõtet on leidnud kena võimaluse heategevuseks – firma nimel Lastefondi vabatahtliku tegevuse toetamine. Vabatahtlikud on Lastefondi üheks oluliseks osaks ning meil on ülimalt hea meel näha, et nende tööd ka ühiskonnas väärtustatakse.

Üheks toredaks firmaks on Trühvliekspress, kus valmistatakse käsitsi äärmiselt maitsvaid trühvleid. Nemad on olnud nõus juba mitmel üritusel maiuspaladega sponsoreerima, et saaksid vabatahtlikud energiat juurde ning ka messide-maratonide pisikesed külalised emade-isadega trühvlitega maiustada.

Teine uus heategija – Meira Eesti OÜ otsustas Lastefondile kinkida 10 kena termokruusi ning varustada vabatahtlike ruumi tähtajatult kohviga, et meie vabatahtlikel ikka üritustel fondi esindamiseks ja aina parema töö tegemiseks jõudu ja motivatsiooni jätkuks.

Osaühing Meira Eesti OÜ müügiesindaja Tiit Trolla: „Soojad ja südamlikud ettevõtmised on tänases kiires maailmas suhteliselt haruldased, pigem hakkab silma ja kõrva elu pahupool. Ja kui Meira maitsev kohv annab vabatahtlikele Lastefondist natukenegi lisajõudu ja mõttevärskust nende tänuväärses toimetamises, siis on meil sellest ainult hea meel!“

Aitäh!