Radisson Blu Hotel Olümpia kohvik Café Boulevard andis TÜ Kliinikumi Lastefondile üle järjekorras seitsmenda heategevuskampaaniaga kogutud 1299,30 eurot, millest saavad vajalike teraapiate näol abi sügavalt enneaegsena sündinud vahvad õekesed Emily ja Mirjam. Suur aitäh! 

Lõppenud aasta kahe viimase kuu jooksul toimunud kampaania käigus annetas kohvik koostöös Paulig Eesti Kohvimaailm aga igalt ostetud kohvijoogilt 15 senti Lastefondile. Lisaks ulatasid kolmikutena sündinud kahele õekesele oma abikäe Café Boulevardi head kliendid, poetades Lastefondi annetuskasti veel mitusada eurot, mille tulemusena kogunes Emily ja Mirjami toetuseks ligi 1900 eurot.

Tüdrukute ema tänab südamest kõiki aitajaid:“ Ma ei oska kogu oma tänu sõnadesse panna – võimalus käia teraapiates on toonud meie ellu tagasi lootuskiire! Emily ja Mirjam lähevad teraapiasse alati väga hea meelega ning nende areng on olnud märkimisväärne – mänguasjadega sihitult mööda tuba jalutamine on asendunud süstemaatilise mänguga, emotsionaalseid pikali viskamisi on jäänud vähemaks, sest nad oskavad oma soove paremini väljendada, järjest enam võtavad nad osa ühistegevustest, tahavad suhelda ja silma vaadata. Veel pool aastat tagasi ei osanud me sellistest edusammudest unistadagi,“ kirjutab kolmikute ema.

Radisson Blu Hotel Olümpia toitlustuse ja konverentside juht Lauri Rool: „Oleme väga rahul, et vaatamata keerulistele aegadele koostöö Lastefondiga jätkub. Kuna igasuguste teraapiate puhul toob edu just järjepidevus, on meil eriti hea meel omalt poolt kaasa aidata sellele, et Emily ja Mirjami ravi saaks jätkuda. Soovime tänada Paulig Eestit, kes ka seekord oli kohe valmis kampaanias kaasa lööma ja loomulikult kõiki meie kohviku häid kliente, kes kahe kuu jooksul kohvijooke ostes või korjanduskasti annetades, head tegid.“

Lastefondi koostööjuht Annamari Nael tänas häid partnereid Radisson Blu Hotel Olümpiat, hotelli kohvikut Café Boulevardi ja Paulig Eestit, kellel leidub jätkuvalt tahet aidata endast nõrgemaid ning juhtida sellele ka oma klientide tähelepanu. “Sügavalt enneaegsena sündinud lapsed vajavad arengus teistele järele jõudmiseks järjepidevat teraapiat ja toetust ning vaid tänu headele koostööpartneritele ja annetajatele saab Lastefond olla perele abiks,” tõi koostööjuht Annamari Nael välja.

2013. aastal koguti annetusi haruldase nahahaigusega Cassandrale, 2016. aasta esimeses pooles hambumushäirega Sten Oliverile ja teises pooles Angelmani sündroomiga Markusele ning 2017. aastal sügava puudega Veronikale. 2018. aastal toetati haruldase Rett sündroomiga 7-aastast Ellyt ja 2019. aastal sügavalt enneaegsena sündinud Kevinit.

Fotol: Radisson Blu Hotel Olümpia esindaja Lauri Rool ja TÜK Lastefondi koostööjuht Annamari Nael