Alates tänasest, 11. aprillist suundub Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi senine tegevjuht Küllike Hein lapsehoolduspuhkusele. Tegevjuhi ametikohustused võtab asendajana üle fondi senine kommunikatsioonispetsialist Kadri Org.

Kadri Org liitus Lastefondi meeskonnaga 2017. aasta augustis ning pooleteise aasta pikkune kommunikatsioonitöö on andnud talle võimaluse fondi toimimist põhjalikult tundma õppida. “Jätkame koos meeskonnaga fondi tänuväärset tööd selle nimel, et ühegi lapse ravi ei jääks pelgalt raha taha. Lisaks plaanime juhtida veelgi süsteemsemalt ühiskonna tähelepanu kitsaskohtadele Eesti tervishoiusüsteemis, et laste ravitingimusi parendada,” räägib ta edasistest plaanidest.

Lastefondi senine tegevjuht Küllike Hein räägib, et Kadri on laia silmaringiga ambitsioonikas noor naine, kes on oma senise tegevusega fondi töös vägagi silma paistnud. “Mul on hea meel usaldada fondi juhtimine tema kätesse. Soovin talle südamest jõudu ja vastupidamist, sest seda Lastefondi juhtimine tõesti nõuab.”

Org on lõpetanud bakalaureusekraadi ajakirjanduse ja kommunikatsiooni erialal ning eesootaval kevadel kaitseb Tartu Ülikoolis kommunikatsioonijuhtimise magistrikraadi.

Küllike Hein on olnud Lastefondis tegev alates 2007. aastast, mil asus toonase tegevjuhi Merike Kaunissaare kõrval fondi turundusjuhiks. Alates 2008. aasta sügisest täitis ta aga juba tegevjuhi rolli, mille täitmine on varem katkenud lapsehoolduspuhkustel viibimise ajal aastatel 2012-2013 ja 2014-2015.

SA TÜ Kliinikumi Lastefond on üks vanimaid ja suuremaid üle-eestilisi lastehaiglate juures tegutsevaid heategevusorganisatsioone, mis on alates 2000. aastast annetajate abiga toetanud erinevatele haiglatele seadmete soetamist ning eriravi või -hooldust vajavaid lapsi ja nende peresid kokku üle nelja ja poole miljoni euroga. Lastefondi vahendusel on võimalik haigeid lapsi aidata hakates püsiannetajaks aadressil https://www.lastefond.ee/pusiannetus/vormista-pusiannetus/. Toetuse taotlemiseks või abivajajatest teada andmiseks palume kirjutada e-mailile info@lastefond.ee.

Foto: Lastefondi senine tegevjuht Küllike Hein ning tänasest tegevjuhi kohustusi täitma asuv Kadri Org.