Juba sel nädalavahetusel, 31. mail ja 1. juunil leiavad aset SEB 33. Tartu rattaralli üritused, kus oma telgiga on kohal ka SA TÜK Lastefondi vabatahtlkud, et lõbustada noori rattasõiduhuvilisi.

Laupäeval, 31. mail on Lastefondi Mängumaa telk üles seatud Tartusse Turu tänava algusesse, kus toimuvad SEB 33. Tartu rattaralli TILLUsõit ja MINIralli. Lastele pakutakse tegevusi joonistamisest ringmängudeni. Samuti meisterdavad lastega Vanemuise Kollased Kassid Vanemuise teatrist. Ringi müttab Lastefondi maskott Mõmmik, kes jagab palju kallistusi ning jääb hea meelega teiega pildi peale.

Pühapäeval, 1. juunil on vabatahtlikud ringi jalutamas SEB 33. Tartu rattaralli põhisõidu stardis. Koos maskott Mõmmikuga elatakse võistlejatele kaasa, tehakse fotosid, tutvustatakse Lastefondi ning müüakse heategevuslikke maratoniürituste värvides rinnamärke.

TÜ Kliinikumi Lastefond on üks vanimaid ja suuremaid üle-eestilisi heategevusorganisatsioone, mis on alates 2000. aastast annetajate abiga toetanud erinevatele haiglatele seadmete soetamist ning sadu eriravi või -hooldust vajavaid lapsi ja nende peresid kokku rohkem kui pooleteise miljoni euroga.