Reedel, 4. augustil on kõik jooksusõbrad oodatud osa võtma SiS IRONMAN 70.3 Otepää triatlonifestivali raames toimuvast Seve Ehituse heategevusjooksust, millega kogutakse Lastefondi vahendusel annetusi asenduskodu laste toetamiseks.

Baltimaade suurimale triatlonifestivalile 3.-6. augustini on tulemas osalejad rohkem kui 30 riigist ning on kujunenud traditsiooniks, et sportlik nädalavahetus avatakse heategevusjooksuga. Heategevulikust jooksust võtab osa ka Raivo E. Tamm, kes valmistub 5. augustiks ja stardib järgmisel päeval poolpikale triatlonile.

Heategevusjooksu pikkus on viis kilomeetrit stardiga Pühajärve Spa Hotelli pargis 4. augustil kell 19.00. Jooks on avatud kõikidele soovijatele ning rada on võimalik läbida nii joostes kui ka kõndides. Osalustasuna palutakse teha 10 euro suurune annetus, mis läheb täies ulatuses TÜ Kliinikumi Lastefondile asenduskodu lastele psühholoogilise toe võimaldamiseks. Jooksu läbivad ka kuus Eesti Abi- ja Teraapiakoerte Ühingu teraapiakoeratiimi, kes saadavad igaüks üht võistlusel osalevat asenduskodu last.

Jooksule saab kuni 31. juulini eelregistreeruda internetis sportos.eu keskkonnas https://www.sportos.eu/ee/et/seve-ehituse-heategevusjooks või SiS IRONMAN 70.3 Otepää kodulehe kaudu http://www.ironman.com/et-ee/triathlon/events/emea/ironman-70-3/otepaa/side-events/seve-ehituse-heategevusjooks. Samuti on võimalik registreeruda kohapeal.

Iga heategevusjooksu lõpetaja osaleb auhinnaloteriis ning üldarvestuse kolmele kiiremale mehele ja naisele on eriauhinnad.

3.-6. augustini toimuva triatlonifestivali programmis on Zoot avaveeujumine, Seve Ehituse heategevusjooks, SiS IRONMAN 70.3 Otepää triatlon, Pombel IRONKIDS lastevõistlused ning lühitriatlon. Avatud on sporditarvete laat. Ainukesele IRONMAN sarja triatlonile Otepääl on registreerunud juba 900 osalejat 35 riigist. Stardis on näitlejad Raivo E. Tamm ja Märt Avandi ning ka eelmise aasta hea eeskuju persoonid Tanel Padar ja Kalev Kruus.

Lisainfo Seve Ehituse heategevusjooksu kohta IRONMAN 70.3 Otepää kodulehel http://www.ironman.com/et-ee/triathlon/events/emea/ironman-70-3/otepaa/side-events/seve-ehituse-heategevusjooks ning Facebookishttps://www.facebook.com/events/581617875562080.

Lastefondi kampaaniast “Katkised hinged”, mis keskendub asenduskodu lastele psühholoogilise toe võimaldamisele, saab rohkem lugeda fondi kodulehelt: https://www.lastefond.ee/toetame/psuhholoogilise-abi-andmist/.

SiS IRONMAN 70.3 Otepää Facebook: https://www.facebook.com/IM703Otepaa.

TÜ Kliinikumi Lastefond on üks vanimaid ja suuremaid üle-eestilisi heategevusorganisatsioone, mis on alates 2000. aastast annetajate abiga toetanud erinevatele haiglatele seadmete soetamist ning eriravi või -hooldust vajavaid lapsi ja nende peresid kokku kolme miljoni euroga. Lastefondi vahendusel on võimalik haigeid lapsi aidata hakates püsiannetajaks aadressilhttp://lastefond.ee/vormista-pusiannetus. Toetuse taotlemiseks või abivajajatest teada andmiseks palume kirjutada e-mailileinfo@lastefond.ee.