5. mail kutsub Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond kõiki häid inimesi osalema annetustalgutel, et kasvatada heategevusfondi püsiannetajaskonda. Samuti on Lastefondi vabatahtlikud abis psühhiaatriakliinikus.

Juba kolmandat korda toimuvate annetustalgute eesmärk on leida juurde uusi püsiannetajaid, kelle abiga toetatakse püsivate haigusjuhtumite ravi, mida Haigekassa ei kompenseeri, ennetustegevust ja hädavajaliku aparatuuri soetamist haiglatele.

Eelmisel aastal lisandus annetustalgutel tehtud töö tulemusena ligi 100 uut ja tublit püsiannetajat. Annetustalgute käigus selgitatakse püsiannetuse vajalikkust ja tutvustatakse Lastefondi senist tegevust oma sõpradele ja tuttavatele.

Kuna annetustalgutel saab osaleda oma kodus, siis lähevad Lastefondi vabatahtlikud lisaks 5. mail oma nõu ja jõuga appi psühhiaatriakliinikule. Nimelt tehakse ühiselt korda psühhiaatriakliiniku lasteosakonna mänguaed.

Rohkem informatsiooni annetustalgute ja psühhiaatriakliiniku lasteosakonna aia korrastamise kohta leiab rohkem infot Teeme Ära talgute kodulehelt või Lastefondi Facebookist.

Annetustalgud: http://talgud.teemeara.ee/events/lastefondi-annetustalgud ja Facebookis http://www.facebook.com/events/203175769800260/.

Psühhiaatriakliiniku lasteosakonna aed: http://talgud.teemeara.ee/events/teeme-korda-psuehhiaatriakliiniku-lasteosakonna-maenguaia  ja Facebookis http://www.facebook.com/events/360548073992513/.

 

Talgujuhi kontaktid:

Küllike Saar, kyllike@lastefond.ee

Meliita Niklus, meliitaniklus@gmail.com