SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond korraldab koostöös Tartu Kaubamajaga 18. ja 19. detsembril heategevusliku jõulukontori, mille tegevusega kogutakse annetusi sügava ja raske puudega laste ravi ning lastevanematele vajaliku lapsehoiuteenuse toetuseks.

Jõulukontori algatus on mõeldud Lastefondi 2013. aasta põhikampaania sissejuhatusena. Järgmise aasta kampaania toob tähelepanu alla lapsehoiuteenuse, mis on sügava ja raske puudega laste vanematele väga suureks abiks, aga teenuse kättesaadavus on hetkel siiski raskendatud. Fond toetab igakuiselt sügava ja raske puudega laste ravi ja lastehoiuteenust kokku 1500 euroga, kuid laekuvate taotluste rohkus annab tunnistust üha suurenevast vajadusest sellise abi järele.

Lastefondi jõulukontor on avatud 18. ja 19. detsembril kella 16st kuni kella 20ni Tartu Kaubamaja aatriumi II korrusel. 18. detsembril kell 17.30 avavad ettevõtmise tuntud jõululauludega Emajõe Laulikud. Üritusel on võimalik oma lähedastele ja tuttavatele jõulukaarte saata ning osta. Lisaks saab jõulukontoris tänu Tiimari lahkele toetusele ka oma kingid ära pakkida. Samuti on väikesed ja suured oodatud Lastefondi maskoti Mõmmikuga pilti tegema.

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond on laste ravitingimuste parandamiseks annetusi kogunud alates 2000. aastast ning seega üks vanimatest Lõuna-Eestis tegutsevatest heategevusfondidest. Lastefondi missioon on äratada kaaskodanikes hoolivust ja tähelepanu kõige õrnemate ja nõrgemate suhtes.