Fittesti ja Lastefondi koostöös läbiviidav Heategevuslik treeningpäev on üritus, mille raames tutvustatakse uusi Les Millsi treeningkavasid.

Juba kolmandat korda toimuval üritusel on kõigil aktiivsetel inimestel võimalus teha trenni, tutvuda uute treeningkavadega ning osaleda heategevuses. Ürituse osalustasu annetatakse Lastefondile jälgimismonitoriostmiseks Lastehaiglasse.

Tartus toimub treeningprogrammide tutvustus 11. detsembril, Tallinnas 13. detsembril ning Pärnus 18. detsembril. Osaleda saab nii Bodybalance’i, Bodypumpi, Bodyjami, Bodycombati kui RMP tehnikatundides. Sissepääs klubiliikmele 25.- ja külalisele 50.-.

Tartu Fittesti spordiklubi klientidel on võimalus Lastefondi jälgimismonitori soetamist toetada ka igapäevaselt. Ostes spordiklubis müüdavaid jooke, annetatakse iga ostetud pudeli pealt 1 kroon Lastefondile.

Senini on kahe eelneva Les Millsi treeningprogramme tutvustava heategevusliku ürituse abil kogutud ligi 17 000 krooni ulatuses annetusi. Jälgimismonitor maksab ligi 50 000 krooni.

Täpsem päevakava siin.