Portaal Goodnews.ee on olnud Lastefondile suurepärane koostööpartner, kes mitte ainult ei kajasta aktiivselt fondi tegemisi, vaid vahendab ka toetamissooviga ettevõtete kontakte. Just Heade Uudiste portaali vahendusel asusid fondi hoiukodude projekti toetama taksofirma Saksa Takso ning kosmeetikaettevõte DeSheli Eesti.

Iisraeli ettevõtte DeSheli Eesti esindus, firmanimega Lavenire OÜ annetab SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile igalt aprilli- ja maikuu jooksul tehtud müügitehingult kaks eurot. Saksa Takso, ametliku nimega New Direction OÜ annetab aga fondile iga maikuu jooksul täitetud dišpetseri tellimuselt 0,05 eurot.

Lavenire OÜ juhatuse liikme Irena Unukaineni sõnul otsustati Lastefondi hoiukodude projekti toetada, kuna soovitakse ettevõttena panustada keskkonda, mille liikmed ollakse. „Kõik lapsevanemad teavad, kui raske on lapsi kasvatada, vähesed meist teavad, kui keeruline ja raske on peredel, kus kasvavad erivajadusega lapsed. Mõnikord aga ei jõua riik kõiki probleeme lahendada ning peame ka ise sellele kaasa aitama,“ selgitab ta. „Meie jaoks ei olnud kordagi küsimus, kas toetada, vaid keda abivajajatest toetada. Eelmisel aastal alustasime Tallinna Loomaaias elava ninasarvikutüdruku Kibibi toetamist. Seekord soovisime aidata lapsi ja nende vanemaid.“

Ka Saksa Takso tegevjuht Andrea Green väljendab soovi aidata just puuetega lapsi ja nende peresid, kes seda tõesti vajavad: “Meil on hea meel toetada koos Saksa Takso klientidega just antud projekti. Kõik inimesed väärivad väärikat elu, nii puuetega lapsed kui ka nende vanemad. Loodame, et meie ühine panust teeb nende perede elu veidigi rõõmsamaks.“

TÜ Kliinikumi Lastefond on üks vanimaid ja suuremaid üle-eestilisi heategevusorganisatsioone, mis on alates 2000. aastast annetajate abiga toetanud erinevatele haiglatele seadmete soetamist ning sadu eriravi või -hooldust vajavaid lapsi ja nende peresid kokku rohkem kui pooleteise miljoni euroga.