Radisson Blu Hotel Olümpia kohvik Café Boulevard annetab mai- ja juunikuu jooksul iga kohvijoogi müügist 10 senti TÜ Kliinikumi Lastefondile 1-aastase sügavalt enneaegsena sündinud Kevini tegevusteraapia toetuseks.

Sügavalt enneaegsena sündinud Kevin põdes esimesel elukuul läbi raske meningiidi, mille tagajärjel tekkis tal ajukahjustus. Kevini arengu soodustamiseks annab pere endast parima, et pakkuda lapsele võimalikult rahulik ja igakülgselt toetav keskkond kasvamiseks. Tulenevalt haigusest on perel aga väga suured igakuised kulud lapse hooldusvahenditele, ravitoidule ja teraapiale. Seega otsustas Lastefond heade annetajate abil pere toetada, kattes Kevinile vajalike abivahendite ostu, spetsiaalse ravitoidusegu soetamist ning tegevusterapeudi teenust koduses keskkonnas.

Eilsest, 1. maist kuni 30. juunini toimub Radisson Blu Hotel Olümpia kohvik Café Boulevardis kampaania „Ulatame abikäe“, mille käigus annetab hotell koostöös Pauligiga iga müüdud kohvijoogi müügist 10 senti heategevuseks. “Seekord ulatame Lastefondi kaudu abikäe väikesele Kevinile, kes vajab toetust tegevusteraapia eest tasumisel. Kampaania perioodil kogume sel korral täiendavalt annetusi ka kohviku letil olevasse korjanduskasti. Nii on võimalus meie klientidel Kevinit ja tema perekonda täiendavalt toetada,” selgitas Radisson Blu Hotel Olümpia toitlustuse ja konverentside juht Lauri Rool.

“Koostöö Lastefondiga on meie ettevõtte meeskonnale väga südamelähedane. Meie tänusõnad Pauligile, kes on hea partnerina alati valmis kaasa lööma. Tore on näha, et meie heategevuskampaaniast on saanud kena traditsioon ning aastate jooksul oleme üheskoos saanud aidata juba mitmeid abivajavaid lapsi. Teadmine, et  väike inimene saab meie toel leevendust oma tervisemurele, teeb hingele head,” rääkis Rool ning ütles, et Radisson Blu Hotel Olümpia soovib olla abiks neile, kes seda kõige enam vajavad, ning nad teevad seda kindlasti ka edaspidi.

Lastefondi tegevjuht Kadri Org avaldas suurt tänu, et Radisson Blu Hotel Olümpia on otsustanud ka tänavu toetada ravikulude katmisel pisikest vaprat last ja tema hoolivat peret. “Kevini haigusega kaasnevad perel suured lisakulutused, mille katmise pärast ei peaks pere muret tundma. Oleme südamest tänulikud, et heade annetajate ja koostööpartnerite toel on meil võimalik perele tagada lapse raviga seonduvate kulude katmisel püsiv toetus,” tõi Org välja.

Lisaks Radisson Blu Hotel Olümpia kohvik Café Boulevardis kohvi joomisele on võimalik toetada Kevini ravikulude katmist, annetades Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi annetuskontodele ja lisades selgitusse “Kevin”:

Swedbank IBAN EE682200221015828742

SEB IBAN EE261010220014910011

Luminor IBAN EE791700017000285384

LHV IBAN EE527700771000610813

SA TÜ Kliinikumi Lastefond on üks vanimaid ja suuremaid üle-eestilisi lastehaiglate juures tegutsevaid heategevusorganisatsioone, mis on alates 2000. aastast annetajate abiga toetanud erinevatele haiglatele seadmete soetamist ning eriravi või -hooldust vajavaid lapsi ja nende peresid kokku üle nelja ja poole miljoni euroga. Lastefondi vahendusel on võimalik haigeid lapsi aidata hakates püsiannetajaks aadressil https://www.lastefond.ee/pusiannetus/vormista-pusiannetus/. Toetuse taotlemiseks või abivajajatest teada andmiseks palume kirjutada e-mailile info@lastefond.ee.