24.-26. septembril toimub Tartu, Tallinna ja Pärnu Fittesti spordiklubides taas Les Mills Super Weekend, kus tutvustatakse uue hooaja Les Millsi treeningute kavasid. Sarnaselt kevadisele üritusele on seegi kord osalustasuks sümboolne 25 krooni Lastefondi annetuskasti, et toetada jälgimismonitori ostu lastekliinikusse.

2010. aastal on plaanis kokku 3 üritust ning lisaks annab Tartu Fittest igalt ostetavalt joogilt ühe krooni Lastefondile. 2011. aasta alguses plaanime kõik summad kokku lüüa ning loodetavasti koguneb 50 000 krooni, et saaksime osta SA TÜK Lastekliinikusse jälgimismonitori.

Jälgimismonitori kasutatakse elutähtsate parameetrite (hingamissageduse, südame rütmi ja löögisageduse, pulsi, vere hapnikusisalduse, vererõhu, kehatemperatuuri) jälgimiseks ja hindamiseks nii intensiivravi vajavatel vastsündinutel kui ka suurematel lastel. Tänu monitorile saab kiiresti ülevaate patsiendi võimalikest probleemidest, seisundi muutustest ja vajadusel alustada kiiresti raviga või teha ravis korrektuure.

Jälgimismonitor annab patsiendi seisundist kohe ülevaate ning juhul, kui see peaks halvenema, annab aparaat signaaliga märku. Monitoril on akutoide, mis võimaldab haiget ka transpordi ajal jälgida.

Les Mills Super Weekend treeningvalikus on BODYBALANCE™ (Yoga, Tai Chi ja Pilatese sümbioos), BODYCOMBAT™ (võitluskunstide imiteerimine), BODYJAM™ (tantsutreening), BODYPUMP™ (kogu keha jõutreening kangidega) ja RPM (intensiivne sisejalgrattatreening).

Rohkem informatsiooni treeningute kohta ning registreerimisvormi leiate aadressil www.fittest.ee.