Tänavu 19. augustil leiab Harjumaal Peetris aset juba teine Peetri Jooks. Muu hulgas on jooksu programmis ka 5km pikkune heategevusjooks, millega toetatakse Lastefondi vahendusel ühe liikumispuudega lapse ravi.

Peetri Jooksu korraldab MTÜ Jooksupartneri Jooks ning heategevusjooks kutsuti ürituse raames ellu koos TÜK Lastefondi ja Apollo Kinoga. Peetri Jooks panustab igalt heategevusjooksu osalustasult 5€ ühe liikumispuudega lapse raviks.

Möödunud aastal koguti heategevusjooksuga annetusi 8-aastase Jani kõnniraviks ning üheskoos Apollo Kinoga anti Lastefondile üle tšekk 1500 euroga. Kes see laps tänavu olema saab, on hetkel veel lahtine, kuid selgub peagi.

Peetri Jooksu peakorraldaja Margus Merivälja peab koostöö jätkumist Lastefondiga igati loogiliseks sammuks, arvestades eelmise aasta edu. “Tegemist on heategevusfondiga, mille töötajad ja vabatahtlikud on väga pühendunud ning koostöö nendega ääretult meeldiv. Kõige suuremat rõõmu tunneme selle üle, et üheskoos seatud eesmärkidel on ka positiivsed tulemused,” tõdeb ta.

Lisaks heategevusjooksule on programmis ka lastejooksud, noortejooks, lapsevankrijooks, 10km distantsiga põhijooks ning 10km pikkune kõnd.

Jooks toimub Harjumaal Rae vallas Peetri alevikus Peetri kooli ees (Pargi tee 6). Registreerimine on juba avatud: www.peetrijooks.ee.