Alates homsest, 26. oktoobrist on SA TÜK Lastefondi vabatahtlikud kuuel järjestikusel laupäeval Tartu Kaubamajas ja Lõunakeskuses fondi tegevust tutvustamas. Kampaania raames on kõigil soovijatel võimalus koos Lastefondi maskoti Mõmmikuga ka pilti teha.

Tutvustusürituste eesmärgiks on leida fondile uusi vabatahtlikke ja püsiannetajaid. Praegu on SA TÜK Lastefondil ligikaudu 600 püsiannetajat ning ligi 70 vabatahtlikku. „Just tänu neile regulaarselt Lastefondi tegevusse panustavatele inimestele suudame järjepidevalt abivajajaid aidata,“ ütleb fondi tegevjuht Küllike Saar lisades, et abistajaid võiks alati rohkem olla. „Nii jõuaksime toetada veelgi rohkemaid hädasolijaid.“

Lastefondi vabatahtlikku tegevust ning püsiannetusvõimalust tutvustavad kampaaniaüritused saavad alguse juba 26. oktoobril Lõunakeskuses. Huvilisi oodatakse kell 12.00-14.00. Tutvususüritused jätkuvad Lõunakeskuses 2. ja 9. novembril samal kellaaegadel ning Tartu Kaubamajas 16., 23. ning 30. novembril samuti kell 12.00-14.00.

Tule tutvu meie tegemistega ja tee Mõmmikuga üks vahva pilt!

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond on laste ravitingimuste parandamiseks annetusi kogunud alates 2000. aastast ning seega üks vanimatest Lõuna-Eestis tegutsevatest heategevusfondidest. Kaheteistkümne tegevusaasta jooksul on kogutud üle 1 miljoni euro annetusi ja toetatud hulganisti abivajajaid.