2. maist kuni 7. maini viis Narva ürituskorraldusettevõte Liga Veduwih OÜ läbi sotsiaalmeediakampaania, kus kutsus häid inimesi üles toetama kohalikku Narva poissi Mihhaili. Aktsiooniga kogunes 528 eurot.

Kampaania kutsuti ellu 3. juunil Narva Linnapäeval toimuva ürituse “Põgenenud pruudid 2017” raames, mille korraldajaks ettevõte on. Mihhailile toetuse kogumiseks postitas Liga Veduwih OÜ omas sotsiaalmeediakanalitesse Instagram ja Facebook video, milles kutsus üles häid inimesi Mihhaili toetama, tehes annetus SA TÜK Lastefondi annetuskontodele.

Video filmimisel ja monteerimisel oli abiks Coptercrft Creations. Kahe päevaga oli videot näinud üle 27 000 Facebooki ja Instagrami kasutaja. Üleskutset näeb:
https://www.facebook.com/LigaVeduwih/
https://www.instagram.com/liga_veduwih/

Mihhailil on diagnoositud harvaesinev haigus nimega Micheli aplaasia – lapsel puuduvad sisekõrva struktuurid ning ta on kurt. Poisi kuulmise taastamiseks opereeriti teda 2016. aastal Saksamaal. Operatsioonil ja sellele eelnenud visiitidel on Mihhail saanud käia tänu Lastefondi toele, sest kuigi Eesti Haigekassa tasus kõik raviga seotud kulud, on majutus- ja elamiskulud pere kanda. 2017. aastal on lapsel vaja käia veel hinnanguliselt seitse korda operatsioonijärgsetel seadistamistel ja kontrollvisiitidel, mille sõidu- ja majutuse kogukulu ulatub 9100 euroni.