Juba sel laupäeval, 25. juulil toimub Hawaii Express Estonian Cup Lähte Premium 7 Rattamaraton, mis on ühtlasi TÜ Kliinikumi Lastefondi heategevussõit. Sõidust teenitav tulu läheb TÜ Kliinikumi Lastefondi põhikampaania “Katkised hinged” tarvis.

Mommiku_videopilt2_740x411Lisaks heategevuslikule momendile erineb üritus teistest etapisõitudest ka selle poolest, et peale autasustamist, kell 16.00 toimub väike pidu ning esineb Ikevald Rannap bänd. Õhtusel üritusel on olemas ka toitlustus ning võistluspäeval on lapsi lõbustamas Lastefondi mõmmik.

61-kilomeetrise Lähte Pemium7 Rattamaratoni lähe antakse keskpäeval kell 12.00 Lähte suusaradade algusest, Shimano Poolmaraton on 29 kilomeetrit pikk ja saab stardipaugu kell 13.20. Rada kulgeb mööda Tartu valla voortel asuvaid metsi ja kruusateid.

Maratoni korraldamisel on suureks toeks lisaks rattaklubile Peloton ja TÜ Kliinikumi Lastefondile ka Hawaii Express Estonian Cup’i võõrustav omavalitsus,
Tartu vald ja nende hooldatav Lähte spordikeskus, kus on võimalik peale sõitu ennast ka 1 eurose tasu eest pesta. Samas on olemas ka lastehoid, nii et kõik lapsevanemad saavad südamerahus rajale minna jättes oma põnnid toredate Lastefondi vabatahtlike hoolde.

Registreerimine Hawaii Express Estonian Cup Lähte Premium7 Rattamaratonile (TÜ Kliinikumi Lastefondi heategevussõit) lõpeb 22. juuli südaööl. Registreeruda saab siin. Lisainfot maratoni korralduse kohta leiab Estonian Cup rattamaratonide sarja kodulehelt.

Vaata ka vahvat videoklippi Mõmmiku ettevalmistustest heategevussõiduks.