25. märtsil käisime TÜK Lastefondi Tallinna vabatahtlike ja huvilistega Rocca al Mares asuvas Premia Jäähallis uisutamas ja end motiveerimas. Premia Jäähall on olnud avatud alates 2002. aasta detsembrikuust, seega tähistab jäähall õigepea 10. juubelit. Jäähallis on kaks jääväljakut, mis loovad suurepärased võimalused nii tipptasemel sportlaste treenimiseks kui ka lihtsalt oma lõbusaks jääspordialade harrastamiseks.

Kohale oli meid tulnud sel kevadisel pühapäeval 7 – Agnes, Heily, Kairit, Kristiina, Kätlin, Kätlyn ja Maris. Uisuplats sai risti-rästi läbi sõidetud ja nii mõnigi end varem jääl ebakindlalt tundnud liige sai julgust juurde. Esialgne kartus, et uisuväljakul võib hakata jahe oli asjatu, sest uisuväljakul on stabiilne temperatuur +8 kraadi sõltumata välistemperatuurist. Seega ei ole külmetumist vaja karta. Motivatsiooniüritus oli edukas – keegi meist isegi ei kukkunud ega lahkunud uisuplatsilt sinikatega.

Pärast värskendavat viibimist jäähallis, läksime Rocca Al Mare keskus asuvasse kohvikusse, et jutustades ja kuuma jooki nautides mõnusalt aega veeta. Kõik osalejad olid uut energiat täis ning jäid väikese vahepalaga motivatsiooniürituse näol väga rahule.

Premia Jäähall ootab kõiki nii noori kui ka vanemaid inimesi mõnusalt aega veetma ning on avatud spordiklubidele, koolidele, firmadele ja kõigile uisutamisest lugupidavatele kodanikele.

Aitäh Premia Jäähallile, kes meid lahkelt vastu võttis.

Kairit
Vabatahtlik