Sel nädalavahetusel, 22. ja 23. augustil toimub 9. Tartu Rulluisumaraton, mille raames pakub SA TÜ Kliinikumi Lastefond koos Vireo tervisekooliga toredaid tegevusi pere pisematele liikmetele.

Laupäeval, 22. augustil leiavad aset Rulluisumaratoni lasteüritused – rulluisukool, TILLUsõidud, MINImaraton ning sel päeval on kõik pisikesed maratoonarid oodatud Narva maantee ja Kruusamäe tänava ristis asuvasse Lastefondi telki, et joonistada, meisterdada ja vabatahtlikega põnevaid mänge mängida. Lisaks viib Vireo tervisekool lastega läbi erinevaid osavusmänge ja terviseteemalisi nuputamisülesandeid ning tutvustab huvilistele Laste Tervisekooli tegemisi. Loomulikult on kohal ka laste parim sõber Mõmmik, kellega saab pilti teha, kallistada ning lõbusalt aega veeta.

Pühapäeval, 23. augustil on Lastefondi vabatahtlikud koos Mõmmikuga taas Narva maantee ja Kruusamäe tänava ristis, et võistlejatele kaasa elada, annetusi koguda, rinnamärke müüa, fondi tegevust tutvustada ja kõigi üritusel osalejate tuju rõõmsana hoida.