Detsembrikuus tegid SA TÜ Kliinikumi Lastefondile kuni 1000-eurosed jõuluannetused lubjakivitoodete tootja Nordkalk AS, ehitusettevõtted Sootel OÜ ja Kirkeval OÜ ning metsaettevõte Tornator Eesti OÜ.

Sootel OÜ omaniku Tõnu Puidaki sõnul ei tohiks enda heaolus unustada nõrgemaid, kes ei saa ennast ise aidata. „Aidata kedagi otse on aga keeruline, seega tuleb seda teha läbi kellegi, kes oskab. Üheks selliseks organisatsiooniks meie jaoks ongi Lastefond,“ sõnab ta.

Tornator Eesti OÜ juhatuse liikme Riido Rosina sõnul saab ka nende ettevõte sarnaselt teistega igal aastal hulganisti erinevaid abipalveid, mille kõigi täitmine ei ole kahjuks mitte kuidagi võimalik. “Seega tuleb teha valikuid ja otsuseid valdkonnas, milles me ei tunne end pädevana. TÜ Kliinikumiga seob meid meeldiv töötervishoiualane kogemus, mistõttu oli meie jaoks lihtne usaldada antud teema just Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile,” selgitab ta, miks otsustati toetada taas just Lastefondi.

Lastefondi tegevjuht Sandra Liiv tõdes, et heategevusorganisatsiooni jaoks on sellised toetusavaldused väga olulised ning hädavajalikud. “Oleme kõikidele annetajatele väga tänulikud, sest fondi poolt abi saavate laste arv kasvab pidevalt,” lisas ta.