SA TÜK Lastefond sai oma heade partnerite abiga mitmeid vajalikke kontoritarbeid, mis on suureks abiks fondi töö sujuvamaks muutmisel.

Printerikeskus (OÜ Kris Grupp) annetas Lastefondile multifunktsionaalse printeri, Müntmööbel (Modet OÜ) kaks kontoritooli ning Nortal AS kaks laua- ja ühe sülearvuti.

Rahvusvahelise tarkvaraarendusettevõtte Nortal AS turundusjuht Liina Vahtrase sõnul aidati Lastefondi hea meelega. “Nortal ja TÜ Kliinikum on seoses haiglainfosüsteemi arendamisega pikaajalistes partnerlussuhetes ning kui Lastefond kui kliinikumi oluline toetaja palus meie abi arvutite hankimisel, otsustasime appi tulla ja need fondile annetada,” räägib ta.

Lastefondi tegevjuht Sandra Liiv on väga rõõmus, et leidub häid ettevõtteid, kes on valmis fondi selliste asjadega aitama, nii et igapäevase töö korraldamiseks ei oleks tarvis annetajate raha kasutada: “Tänu neile saame kõik annetused suunata just laste aitamisse. Samal ajal saame aga teha oma tööd efektiivsemalt, et neid veelgi paremini toetada. Oleme selle eest väga tänulikud!”

Kui Sul või Sinu ettevõttel on üle töökorras paberihunt, koopiapabereid või muid kontoritarbeid, siis oleks Lastefondil nende üle väga hea meel. Kõikide pakkumistega palume pöörduda aadressil info@lastefond.ee.