Reedel, 16. aprillil käisime jälle korvpallimängul, kuid seekord hoopis Rakveres. Nagu ikka: ükski asi ei möödu viperusteta – kl 16.15 pidid Tartu fännid meid bussi peale võtma, et saaksime koos nendega Rakverre minna, kui sellel kellaajal neid kohal ei olnud. Kiire otsus viis meid selleni, et läksime minu autoga. Kohale jõudsime natuke pärast 18.

Kogu personal oli väga sõbralik ja abivalmis! Seekord kasutasime psühholoogilist nippi, nimelt panin annetuskasti enne platsile jõudmist 10€ ja natuke sente. See töötas: üksnes sularahahas kogusime juba 50€ – üks väga lahke meesterahvas annetas lausa 20€!

Inimesed polnud skeptilised, minu arust kuulati huviga, mille jaoks me annetusi kogume. Üks kohalviibija ütles küll, et kogute ju Tartule, aga siis ma seletasin, et Lastefond aitab lapsi üle Eesti. Minu isiklik hinnang lähtuvalt sellest käigust on, et väljaspool Tartut teatakse Lastefondi vähem ning nimest lähtuvalt eeldatakse, et aitame ainult Tartu lapsi. Seega oli see käik oli hea, nüüd on meil algus tehtud!

Mõmmik (või Diana) oli väga tubli, et pidas kogu aja selles palavuses vastu, Merlin suutis ka kõik kaasavõetud flaierid rahvale ära jagada! Tublid olite!

Pille M