Lastefond kogus koostöös Flint Kaubandus OÜ-ga tänavusel Maamessil haruldase nahahaigusega 3-aastase Cassandra toetuseks 300 euro suuruse annetuse.

Raha kogumiseks pakkus ettevõte kõikidele headele inimestele võimalust pisikese annetuse eest külastada nende messiplatsil asuvat 6 meetri kõrgust vaateplatvormi ja saada nii hea ülevaade Maamessist.

Flint Kaubandus OÜ müügiassistent Kersti Kuusk selgitab, et kuna sel aastal tuli ettevõttel idee kasutada Maamessil vaateplatvormi, siis leiti, et miks mitte kasutada selle külastamise eest kogutud raha kellegi abistamiseks. „Otsustasime toetada just Lastefondi, sest väikesed inimesed ei saa end ise aidata ja pahatihti on vanematele kulutused ülejõu käivad,“ räägib ta. „Usume, et neile on iga väiksemgi kogutud summa abiks.“

Lisaks olid laupäeval, 18. aprillil kell 12-14 messil kohal ka Lastefondi vabatahtlikud koos maskott Mõmmikuga, kes inimestele fondi tegevust tutvustasid ning samuti Cassandra toetuseks annetusi kogusid.

Head inimesed annetasid tüdrukule 179 eurot, millele Flint Kaubandus OÜ lisas omalt poolt 121 eurot, et kokku saaks ümmargune toetussumma – 300 eurot, mis katab Cassandra ühe kuu hooldusvahendite kulud.

Lastefondi tegevjuht Sandra Liiv toob välja, et annetuste kogumise ettepaneku tegi fondile ettevõte ise ning loomulikult oldi selle üle väga rõõmsad: „Me tunneme alati väga suurt, kui eraisikud või ettevõtted omal algatusel meie headuseringiga liituda soovivad ja vastavalt oma võimalustele meid abistamisel aitavad!“