Septembrikuu viimasel nädalavahetusel toimus teistkordselt Lastefondi ja Fittest spordiklubi koostöös Les Mills Super Weekend ning seda koguni kolmes linnas. Sportliku nädalavahetuse eesmärk on tutvustada uusi treeningprogramme ning toetada jälgimismonitori ostu SA TÜK Lastekliinikusse.

Esmakordselt toimus Les Milles Super Weekend kolmes linnas: Tartus, Tallinnas ja Pärnus. Laupäeval lustisid treeningsaalides koos Mõmmikuga Tartu inimesed ning pühapäeval sportisid Tallinna ja Pärnu Fittesti rõõmsad treenerid ja külastajad.

Les Mills Super Weekend on Lastefondi ja Fittest spordiklubi poolt korraldatav Les Mills treeningprogramme tutvustav heategevuslik üritus, mille 25-kroonine osalustasu läheb Lastefondi annetuskasti. Eesmärk on kokku koguda 50 tuhat krooni jälgimismonitori ostuks.

Sügisesel Les Mills Super Weekendil koguti ligi 7000 krooni – Tallinnas 1604 krooni, Tartus 3786,10 krooni ning Pärnus 1606 krooni, mis teeb kokku 6996,10 krooni. Koos kevadise Les Mills Super Weekendiga on kogutud üle 17 tuhande krooni.

Tartu Fittesti spordiklubi klientidel on võimalus Lastefondi jälgimismonitori soetamist toetada ka igapäevaselt. Ostes spordiklubis müüdavaid jooke, annetatakse iga ostetud pudeli pealt 1 kroon Lastefondile.

Seekordsel Les Mills Super Weekendil tutvustati uusi BodyJami, BodyCombati, BodyPumpi, BodyBalance’i ja RPM treeningprogramme. Sel aastal on plaanis korraldada veel üks Les Mills Super Weekend, mille kuupäevad on veel täpsustamisel.

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond on laste ravitingimuste parandamiseks annetusi kogunud alates 2000. aastast ning seega üks vanimatest Lõuna-Eestis tegutsevatest heategevusfondidest. Lastefondi missioon on äratada kaaskodanikes hoolivust ja tähelepanu kõige õrnemate ja nõrgemate suhtes.